1 Ağustos 2019 Tarihi İtibariyle Devlet Personel Başkanlığı (DPB) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Üzerinden Kamu ve Özel Sektöre 59 Bin 790 Personel Alımı Yapılıyor!

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan iş ilanları kapsamında 1 Ağustos 2019 tarihi itibariyle kamu kurum ve kuruluşları ve özel sektör birimlerinde istihdam edilmek üzere 59 Bin 790 personel alımı yapılıyor. Yayımlanan iş ilanlarına başvurular kadro ve iş ilanının yayımlandığı firma ile kuruma göre değişim göstermektedir.

1 Ağustos 2019 Tarihi İtibariyle Devlet Personel Başkanlığı (DPB) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Üzerinden Kamu ve Özel Sektöre 59 Bin 790 Personel Alımı Yapılıyor!

2019 yılı içerisinde kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör firmalarına personel alımı yapılmaya devam ediyor.

1 Ağustos 2019 tarihi itibariyle Devlet Personel Başkanlığı (DPB) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet siteleri üzerinden yayımlanan iş ilanları ile kamuya ve özel sektöre 59 Bin 790 personel alımı yapılıyor.

Yayımlanan ilanlarda memur, işçi, engelli, polis, sağlık personeli, şoför, güvenlik görevlisi, sekreter, büro memuru, büro personeli ve daha pek çok farklı meslek gruplarından personel alımı yapılmaktadır.

İş ilanlarına başvuru yapacak adayların Devlet Personel Başkanlığı (DPB) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yer alan iş ilanlarında talep edilen başvuru şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvuru şartlarına uygun olmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Bu nedenle genel başvuru şartlarının yanı sıra kadro özel başvuru şartlarına da uygun olunması talep edilmektedir.

DPB 1 AĞUSTOS 2019 İŞ İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi "http://kamuilan.dpb.gov.tr" üzerinden yayımlanan iş ilanlarına kapsamında personel alımı yapılacak kurumlar ve kadro sayıları şu şekildedir;

Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu (Tübitak) 1 Personel Alacak

Sağlık Bakanlığı 12000 Sözleşmeli Personel Alacak

Dışişleri Bakanlığı 2 Sözleşmeli Personel Alacak

Dokuz Eylül Üniversitesi 48 Sözleşmeli Personel Alacak

Yıldız Teknik Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alacak

İçişleri Bakanlığı 21 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alacak

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Personel (Öğretmen, Psikolog, Veteriner, Sosyal Çalışmacı) Alım İlanı

T.C.Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü 3 Engelli İşçi Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 2500 Polis Alacak

Jandarma Ve Sahil Güvenlik Akademisi 48 Askeri Personel Alacak

İLANLARIN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR 1 AĞUSTOS 2019 İŞ İLANLARI

Türkiye İş Kurumu resmi web adresi "https://www.iskur.gov.tr/" üzerinden yayımlanan ilanlarla 44 bin 991 personel istihdam edilecektir.

81 ilde yer alan şirket ve firmalar tarafından yayımlanan iş ilanları açık iş sayısı ekranı üzerinden yayımlanmaktadır.

En az okur yazar olmak şartıyla başvuru yapılabilecek iş ilanlarına başvurular 31 Ağustos 2019 tarihine kadar alınacaktır.

81 İL İŞ İLANI TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (4)
garip 5 ay önce
of of bu tip ilanlardan bıktık
Şenay Akar 5 ay önce
Malesef bu iş ilanlarını sizler yayinliyorsunuz ama bizler is kura gittiğimizde bize henüz bilgi gelmedi deniliyor ve belliki is kurdada torpil dönüyor
Fahrettin 5 ay önce
Slm gaziantep ten fahrettin ilk okulmezunu evliyim 6 cocuk babasiyim kiraciyim şöförum.. src 1234 var piskoteknik belgem var E sınıfı ehliyetim var ayrica ne iş olursada yaparim işkur kaydım var 05458510215 yardimci olursanız sevinirim
Mikail 5 ay önce
Lise mezuniyim işsizim evliyim