12 Belediye Düşük KPSS Puanıyla ya da KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı Yapıyor

Belediye Başkanlıkları yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapıyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza belediyeler tarafından yayımlanmış ve başvuru süreci devam eden memur ve işçi alım ilanlarını derledik.

Kamu Personeli Alım İlanları 04.06.2018, 21:37 12.02.2019, 19:11
12 Belediye Düşük KPSS Puanıyla ya da KPSS Şartsız Memur ve İşçi Alımı Yapıyor

Belediye Başkanlıkları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek adına işçi veya memur alımı yapıyorlar. 

Belediyeler tarafından yayımlanan memur ve işçi alım ilanlarını siz takipçilerimize Kamupersoneli.net olarak belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimiz de siz okuyucularımıza belediyeler tarafından yayımlanan ve başvuru süreci halen devam eden ilanları derledik.

Söz konusu ilanlarda yer alan kadrolar, ilanı yayımlayan kurumlar ve ilanlara başvuru sürecine dair detaylar şu şekilde,

ALIM YAPAN BELEDİYELER

İşkur üzerinden memur alım ilanı yayımlayan belediyeler arasında, Bartın Belediye Başkanlığı, Karacabey Belediye Başkanlığı, Akdeniz Belediye Başkanlığı, İnebolu Belediye Başkanlığı, Köseceli Belediye Başkanlığı, Lüleburgaz Belediye Başkanlığı, Baykan Belediye Başkanlığı, Çarıksaraylar Belediye Başkanlığı, Derbent Belediye Başkanlığı, Geyikli Belediye Başkanlığı, Düziçi Belediye Başkanlığı, Ağrı Belediye Başkanlığı, Ozan Belediyesi Eleşkirt Belediye Başkanlığı, bulunuyor. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık pozisyonları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. İlan metnine göre alımlar şu pozisyonlarda yapılacak. 

Cankurtaran, Kimya Mühendisi, Elektrikçi (Genel), Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Satın Alma Görevlisi, Aşçı, Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), Büro İşçisi, Sistem Çözümleyici, Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi, Beden İşçisi (Genel), Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı, Metal Sac İşleme İşçisi, Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri), Garson (Servis Elemanı), Aşçı Yardımcısı, Hizmetli (Kamu Kuruluşları), Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik (Bitkisel Üretim Ve Hayvan Yetiştiriciliği), Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler), Grafiker

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinde yer alan ve yukarıda kadro detaylarını aktardığımız memur veya işçi alım ilanlarına başvuru yapacak adayların ilanı yayımlayan kurum tarafından belirlenen özel koşullara haiz olması gerekiyor. 

İlan metinlerinde yer alan bu koşulları genel özellikleriyle sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak, alım yapılacağı ilan edilen pozisyonun gerekliliklerini karşılamak.

BAŞVURU SÜRECİ

Belediyeler tarafından yayımlanan memur ve işçi alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapacaklar. Adaylar başvurularını iki şekilde yapabilirler, birincisi İşkur'un internet sitesine üye olarak elektronik şekilde ikincisi İşkur Müdürlüklerine şahsen başvuru yapabilirler. 

Yorumlar (0)