2019/2. Dönem Bekçi Alımı sınav yerleri ile sınav tarihleri bellli oldu!

Polis Akademisi Baçkanlığı tarafından 2019/2. Dönem bekçi alımı ile ilgili fiziki yeterlilik sınavına katılacak adayların sınav merkezleri ile tarihleri açıklandı duyurusu yapıldı. Bekçi alımı için başvurmuş adaylar için sınav yerleri ve tarihlerini e-devlet şifresi ile sorgulaması için haber içeriğinde sorgulama ekranı linki verilmiştir.

Kamu Personeli Alım İlanları 12.09.2019, 00:12 12.09.2019, 00:37
2019/2. Dönem Bekçi Alımı sınav yerleri ile sınav tarihleri bellli oldu!

2019/2. Dönem Bekçi Alımı başvuruları tamamlandı. Başvurusu kabul edilen adaylar fiziki yeterlilik sınavına hazırlanıyorlar. Polis Akademisi Başkanlığı, bekçi alımı için başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilen bekçi adayları için sınav yerleri ve sınav tarihlerini açıkladı. 

Polis Akademisi Başkanlığı'nın kendi resmi web sayfasında yaptığı resmi duyuru şöyle;

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. 

Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir. 


Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

SINAV GİRİŞ BELGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sınav ile ilgili yapılacak hareketler ve diğer bilgiler için Lütfen BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (4)
Sesss 3 ay önce
Tilkiye sormuşlar; seni kümese bekçi yapacağız ne dersin? “Gülmekten cevap veremiyorum.” demiş. Şimdi olan bekçilerin çoğu böyle
? 3 ay önce
bekcilige laf eden arkadaslar bekci dedigin bugün jandarma ve polisle aynı yetkide
Gereksiz 3 ay önce
Bekçilik nedir ya gece hayatın yok evli olsan eşinle aynı yatakta yatamıyorsun bile
Kim?? 3 ay önce
Gereksiz kardeşim haklısın ;)Birde en alt kademe gerek yok polisler bunlarla uğraşır