5 Bin 497 Kadrolu Memur ve Sözleşmeli Personel Alım İlanı DPB'de Yayımlandı

DPB'de yayımlanan sözleşmeli personel kadrolu memur alım ilanları. Yeni kamu personeli alım ilanları. Düşük KPSS puanıyla ya da KPSS şartsız yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını sizler için derledik. DPB'de yayımlanan ve başvuru süreci devam etmekte olan sözleşmeli ve kadrolu memur alım ilanları.

5 Bin 497 Kadrolu Memur ve Sözleşmeli Personel Alım İlanı DPB'de Yayımlandı

Devlet kurumlarının büyük bir kısmı memur ve personel alım ilanlarını Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile adaylara duyuruyorlar. 

DPB'de yayımlanan bu alım ilanlarının bazıları kadrolu memur pozisyonuna olurken bazı alım ilanları sözleşmeli personel kadrolarına yapılıyor. Bu kapsamda Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza DPB'de yayımlanan sözleşmeli personel, kadrolu memur ve askeri personel alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, genel koşullar ve ilan metinlerini siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

DPB'DE YAYIMLANAN MEMUR ALIM İLANLARI

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanmış 285 kadrolu memur alım ilanı bulunuyor. Sözleşmeli personel alımı için yayımlanan ilan sayısı ise 80, KPSS B Grubu personel alımı için kamu kurumları DPB üzerinden 64 alım ilanı yayımlarlarken en çok alım ilanı askeri personel alımları için yayımlandı. 

BU kapsamda DPB'de yayımlanan ilanlar arasında Jandarma Ve Sahil Güvenlik Akademisi 1457, Türk Silahlı Kuvvetleri dış kaynaktan muvazzaf subay adayı ile dış kaynaktan muvazzaf astsubay adayı alımı için sayı belirtilmedi, Milli Savunma Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile Deniz Harp Okulu bünyesine askeri öğrenci alımı için sayı belirtilmedi ve ara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ile Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli er alımı için ise ise sayı belirtilmedi. Ancak bu askeri personel alımı için 5 binden fazla personel alımı gerçekleştirilecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kadrolu memur, sözleşmeli personel ve askeri personel ile öğrenci alımları için yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan koşullara dikkat etmeleri gerekiyor. 

Bu koşullar ilandan ilana ve kurumdan kuruma farklılık gösterirken adayların ilan metinlerini iyi incelemeleri gerekiyor. İşte o koşullar,

Personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar Türk Vatandaşı olmalı, kurumlar tarafından belirlenen yaş şatlarını taşımalı, yine kurumlar tarafından belirlenen eğitim öğrenim şartlarını taşımalı, ilanlara başvuruda bulunacak kişinin kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir. erkek adaylar için askerlikle ilgisinin bulunmaması , askerlik çağına gelmemiş olması, askerlik çağına gelmiş ise muzavvaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olması şartı aranıyor, kişinin akıl hastalığının bulunmaması gerekiyor. Özel koşullar arasında ise asgari KPSS puan şartını sağlamak, alım yapılacak pozisyona göre belirlenen eğitim şartını sağlamak ve kurumların talep ettiği tüm özel koşullara haiz olmak. 

İLAN METİNLERİ

İlan yayımlayan kurumların alım yapacakları kadrolara ve ilan metinlerine dair detaylara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kafkas Üniversitesi Sözleşmeli Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sahil Güvenlik Komutanlığı Sivil Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Jandarma Ve Sahil Güvenlik Akademisi Askeri Personel Alımı İçin TIKLAYINIZ

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu memur alımı için TIKLAYINIZ

Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği memur alımı için TIKLAYINIZ

Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu Başkanlığı memur alımı için TIKLAYINIZ

T.C. Dışişleri Bakanlığı memur alımı için TIKLAYINIZ

Türk Silahlı Kuvvetleri Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Adayı Alımı İçin TIKLAYINIZ

Türk Silahlı Kuvvetleri Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay adayı Alımı İçin TIKLAYINIZ

Milli Savunma Üniversitesi ise Deniz Harp Okulu Bünyesine Askeri Öğrenci Alımı İçin TIKLAYINIZ

Kara, Deniz ve Hava kuvvetleri Komutanlıklarına Sözleşmeli Er Alımı İçin TIKLAYINIZ

Şırnak Belediye Başkanlığı memur alımı için TIKLAYINIZ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı memur alımı için TIKLAYINIZ

Ardeşen Belediye Başkanlığız memur alımı için TIKLAYINIZ

Çekmeköy Belediye Başkanlığı memur alımı için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif
Elif - 8 ay Önce

Altı yıl oldu mezun olalı peki şans bana ne zaman gülecek atanacam

Ayla
Ayla - 8 ay Önce

Okadar uğraşıyoruz biz uğraştıkça onlarda uğraşıp bi sürü prosedür uretiyolar bu ilanlarin bile artik gercek olmadığını dusunmeye basladim...

Nurten
Nurten - 8 ay Önce

Ben bir anneyim üç çocuğumu temizlik yaparak merdiven yıkayarak okutum bugünler içinmi üçüde boş piskolijileri bozulmuş durumdalar nereye baş vurdular olmadı bir türlü Allahım bize yardım et

Ravza
Ravza - 8 ay Önce

İlla sesimizi duyurmak iş sahibi olmak için kendimize bişeymi yapmamız lazım nolucak bu insanların pskolojileri hesabını kim verecek o kadar emek para çöpe gitti resmen çok merak ediyorum acaba buna sebep olanlar geceleri nasıl uyuyabiliyor

Ferdi
Ferdi - 8 ay Önce

O kadar sayısalcı ol ol ol dediler bir tane is ilânı bize uygun değil Allah ım ne günlere kaldık

Ali
Ali - 8 ay Önce

Allah'ın dan bulsun lar bizleri bu hallere getirenleri Allah bildiği gibi yapsın başımız dakileri

Hasan
Hasan - 8 ay Önce

Önce kadroyu verin. 5 bin kurban daha aramayin.