5 Kurumdan Acilen Personel İlanları Beklenmektedir

Milli İstihdam Seferberliği kapsamında personel ilanına çıkmayan kurumlardan da atama ilanları beklenmektedir.

5 Kurumdan Acilen Personel İlanları Beklenmektedir

2016 KPSS’ye giren inşaat mühendisleri, çevre mühendisleri, tekniker, teknisyenler, iş ve meslek danışmanları, veteriner hekimler, gıda mühendisler, ziraat mühendisleri, Tapu Kadastro mezunları, Büro Yönetimi mezunları ve daha birçok bölüm kurumlardan atama yapılmasını bekliyor.

1- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı-2500 kadro

Tarım Bakanı Faruk ÇELİK, televizyon kanallarında birkaç defa 2500 kadro talebi olduğunu açıklamıştı. Bakanlıktan 2500-3000 arası personel alımı bekleniyor.

2-Karayolları Genel Müdürlüğü- 1280 kadro

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet ARSLAN, teknisyen, tekniker ve mühendis almayı planlandığını açıklamıştı. Adaylar atama bekliyor.

3- İŞKUR-3010 Kadro

İŞKUR’un personel talebi ısrarı sürüyor. Performans programında da kadro talebi yinelenmiştir. İş ve Meslek Danışmanları umutla atama ilanını beklemektedir.

4-Nüfus Müdürlükleri-1500 kadro

Maliye Bakanı Naci AĞBAL, nüfus müdürlüklerine 1500 kadro desteği kararı aldıklarını açıklamıştı. Atama bekleyen lisans ve ön lisans memur adayları nüfus ilanının bir an önce çıkmasını beklemektedir.

5-Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü-1500 kadro

Döner sermayeden karşılanmak üzere 1500 kadro talebi Maliye’ye iletilmişti ancak şu ana kadar onay verilip verilmediği belli değil. Adaylar umutsuzca atama ilanını beklemektedir.

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 00:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dnz
Dnz - 2 yıl Önce

bakan faruk çeli̇k lütfen artik net bi̇r sayi ve tari̇h i̇sti̇yoruz...sabrimiz kalmadi artik...yürütemi̇yorsaniz i̇sti̇fa edi̇n...

İMD Handan
İMD Handan - 2 yıl Önce

4 yıllık mücadele artık neticeye ulaşsın diye hala çabalıyoruz, artık yetkililerin bu süreçte açıklamaları gelmelidir ve 15000 işsiz iş ve meslek danışmanlarının kurumdışı kadro bekleyişi karşılanmalıdır.

imd ayşe
imd ayşe - 2 yıl Önce

işkur alım yapsın artık kaç yıldır 20 000 imd alım bekliyor 3000 bile çok az

imd Aygul
imd Aygul - 2 yıl Önce

4 yil oldu hala bir atama yok issiz is ve meslek danismanlari atama bekliyor sertifikalarimiz zayi olmadan yapin atama olmali 3000 kadro ise cok az

Akif serin
Akif serin - 2 yıl Önce

Teknisyen kadroları açılsın sabırsızlıkla bekliyoruz.

Esra
Esra - 2 yıl Önce

Faruk bey en az1500 ziraat muhendisi istiyoruz diger bakanliklar gibi sizde cabalayin personeliniz icin

İMD davut
İMD davut - 2 yıl Önce

4 yıldır diplomalarimizla belgelerimizle bekliyoruz.yazik günah ya valla bıktık usandik artık işsiz İS VE MESLEK DANİSMANLARİndan herkese selam

Ayşe
Ayşe - 2 yıl Önce

Her seferinde alım var yazılıyor fakat herkez işsiz malesef bu kadar alım oluyor da nie işsiz sayısı azalmyr