5 Kurumdan Acilen Personel İlanları Beklenmektedir

Milli İstihdam Seferberliği kapsamında personel ilanına çıkmayan kurumlardan da atama ilanları beklenmektedir.

Kamu Personeli Alım İlanları 16.03.2017, 00:00 16.03.2017, 00:51
5 Kurumdan Acilen Personel İlanları Beklenmektedir

2016 KPSS’ye giren inşaat mühendisleri, çevre mühendisleri, tekniker, teknisyenler, iş ve meslek danışmanları, veteriner hekimler, gıda mühendisler, ziraat mühendisleri, Tapu Kadastro mezunları, Büro Yönetimi mezunları ve daha birçok bölüm kurumlardan atama yapılmasını bekliyor.

1- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı-2500 kadro

Tarım Bakanı Faruk ÇELİK, televizyon kanallarında birkaç defa 2500 kadro talebi olduğunu açıklamıştı. Bakanlıktan 2500-3000 arası personel alımı bekleniyor.

2-Karayolları Genel Müdürlüğü- 1280 kadro

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet ARSLAN, teknisyen, tekniker ve mühendis almayı planlandığını açıklamıştı. Adaylar atama bekliyor.

3- İŞKUR-3010 Kadro

İŞKUR’un personel talebi ısrarı sürüyor. Performans programında da kadro talebi yinelenmiştir. İş ve Meslek Danışmanları umutla atama ilanını beklemektedir.

4-Nüfus Müdürlükleri-1500 kadro

Maliye Bakanı Naci AĞBAL, nüfus müdürlüklerine 1500 kadro desteği kararı aldıklarını açıklamıştı. Atama bekleyen lisans ve ön lisans memur adayları nüfus ilanının bir an önce çıkmasını beklemektedir.

5-Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü-1500 kadro

Döner sermayeden karşılanmak üzere 1500 kadro talebi Maliye’ye iletilmişti ancak şu ana kadar onay verilip verilmediği belli değil. Adaylar umutsuzca atama ilanını beklemektedir.

KAMUPERSONELİ.NET - ÖZEL HABER

Yorumlar (29)
Dnz 3 yıl önce
bakan faruk çeli̇k lütfen artik net bi̇r sayi ve tari̇h i̇sti̇yoruz...sabrimiz kalmadi artik...yürütemi̇yorsaniz i̇sti̇fa edi̇n...
İMD Handan 3 yıl önce
4 yıllık mücadele artık neticeye ulaşsın diye hala çabalıyoruz, artık yetkililerin bu süreçte açıklamaları gelmelidir ve 15000 işsiz iş ve meslek danışmanlarının kurumdışı kadro bekleyişi karşılanmalıdır.
imd ayşe 3 yıl önce
işkur alım yapsın artık kaç yıldır 20 000 imd alım bekliyor 3000 bile çok az
imd Aygul 3 yıl önce
4 yil oldu hala bir atama yok issiz is ve meslek danismanlari atama bekliyor sertifikalarimiz zayi olmadan yapin atama olmali 3000 kadro ise cok az
Akif serin 3 yıl önce
Teknisyen kadroları açılsın sabırsızlıkla bekliyoruz.
Esra 3 yıl önce
Faruk bey en az1500 ziraat muhendisi istiyoruz diger bakanliklar gibi sizde cabalayin personeliniz icin
İMD davut 3 yıl önce
4 yıldır diplomalarimizla belgelerimizle bekliyoruz.yazik günah ya valla bıktık usandik artık işsiz İS VE MESLEK DANİSMANLARİndan herkese selam
Ayşe 3 yıl önce
Her seferinde alım var yazılıyor fakat herkez işsiz malesef bu kadar alım oluyor da nie işsiz sayısı azalmyr
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın