55 KPSS Puan Şartıyla Tahsildar Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Tahsildar Memuru alımı için personel alım ilanı yayımlandı. Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralaması esasına göre yapılacağı açıklanan memur alımlarına dair detayları siz okuyucularımıza haberimizde derledik.

55 KPSS Puan Şartıyla Tahsildar Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Çardaklı Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere memur alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilanda yer alan kadrolar, başvuru koşulları ve ilana dair tüm bilinmesi gereken ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

TAHSİLDAR MEMURU ALIM İLANI

Belediye tarafından yayımlanan ilana göre kurumun ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 55 KPSSpuan şartıyla 1 adet Tahsildar Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 

Yayımlanan ilanda yer alan eğitim şartına göre söz konusu alım ilanına, Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi lisans mezunu olan adaylar ve Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikasına sahip olan adaylar başvuruda bulunabilecekler. İlana başvuru yapacak adayların için yayımlanan KPSS şartında ise 2016 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve en az 55 almış olmak koşulu bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen diğer başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Çardaklı Belediye Başkanlığı Tahsildar Memuru alım ilanına başvuru yapmak için; Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak. şartlarının sağlanması gerekiyor. 

İlanda yer alan ve adayların sağlamaları gerektiği özel şartlar arasında, 2016 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Yukarıda yer alan eğitim koşulunu sağlamak, MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak ve Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak koşulları bulunuyor. 

BAŞVURU EVRAKLARI

İlana başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru yapmak için listede yer alan evrakları tamamlamak zorundalar. Başvuru evrakları; İş Talep Formu Kurumumuzdan temin edilecektir. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi, Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak).

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını 13 Ağustos ile 15 Ağustos tarihleri arasında Çankırı İli Atkaracalar İlçesi Çardaklı Beldesi adresine şahsen veya taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)