60 KPSS ile Büro Memuru 70 KPSS ile Zabıta Alımı İçin Yeni İlanlar Yayımlandı

Devlet kurumları yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Bu kapsamda iki farklı yeni alım ilanları yayımladılar. Kamupersoneli.net olarak söz konusu alım ilanlarını yayımlayan kurumları ve ilanlara dair tüm bilinmesi gereken noktaları sizlerle buluşturuyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 05.11.2018, 20:20 17.01.2019, 22:32
60 KPSS ile Büro Memuru 70 KPSS ile Zabıta Alımı İçin Yeni İlanlar Yayımlandı

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza kamu kurumları tarafından yayımlanan tüm ilanları siz okuyucularımıza anlık olarak duyuruyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımız için iki farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan ve farklı pozisyonlarda gerçekleştirilen alımlara dair detayları derledik. 

70 KPSS PUANIYLA ZABITA MEMURU ALIM İLANI

Ardeşen Belediye Başkanlığı bir ilan yayımlayarak Zabıta Memuru kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği alım ilanına KPSS'den en az 70 almış kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler. 

Özek Koşullar; İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen özel koşullar arasında erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. şartları yer alıyor. 

Eğitim Şartı; Ayrıca ilana üniversitelerin Ekonomi, İktisat, İşletme, İşletme-Ekonomi, İstatistik, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim ,Pazarlama, Yerel Yönetimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye ,Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecek. 

60 KPSS PUANIYLA ZABITA MEMURU ALIM İLANI

İzmir Ödemiş SYDV yayımladığı bir ilan ile Büro Memuru alımı yapacağını ilan etti. En az lisans mezunu adaların başvuruda bulunabileceği memur alım ilanında adaylardan talep edilen KPSS puanı ise 60 olarak duyuruldu. 

Özel Şartlar; Buna göre alımlara başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen özel koşullar arasında yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından yabancı dil bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek şartları bulunuyor. 

Eğitim Şartı; İzmir Ödemiş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yayımlanan Büro Memuru alım ilanında eğitim şartına dair şu ifadeler yer aldı. ''4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak''

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İzmir Ödemiş SYDV ve Ardeşen Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak olan adaylar ilanları yayımlayan belediyeleri arayarak ilanlara dair detaylara ulaşabilirler. Ayrıca SYDV ilanına başvuruda bulunmak için adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı da kullanabilirler. 

Yorumlar (0)