70 KPSS Puanıyla Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları tarafından yayımlanan ilanları siz okuyucularımıza anlık olarak aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza Adli Tıp Kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Teknik Personel kadrolarına dair detayları aktarıyoruz.

70 KPSS Puanıyla Büro Memuru, Hizmetli, Şoför ve Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

Adli Tıp Kurumu, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladığı bir ilan ile çeşitli bir kadrolarda personel alımı yapacağını ilan etmişti. 

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında Büro Personeli, Şoför, Teknik Hizmet Personeli ve Hizmetli pozisyonları da bulunuyor. 

Söz konusu pozisyonlara dair bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

KADROLARA DAİR DETAYLAR

Kurum tarafından yayımlanan ilanda çok sayıda pozisyonda 200 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. İlan metnine göre alım yapılacak kadrolara dair detaylar şu şekilde,  Büro Personeli: pozisyonu için 41 personel alımı,  Hizmetli: pozisyonu için 27 personel alımı, Şoför: pozisyonu için 7 personel alımı, Sağlık Personeli (Otopsi): pozisyonu için 38, Hemşire: pozisyonuna 2 personel alımı yapılacak.  

Kurum yukarıda yer alan kadroların dışında ayrıca Teknisyen (Kimya): pozisyonuna 5, Teknisyen (Atölye): pozisyonuna 11, Makina Mühendisi: pozisyonuna 8, İnşaat Mühendisi: pozisyonuna 3, Fizik Mühendisi: pozisyonuna 7, Kimyager: pozisyonuna 24, Biyolog: pozisyonuna 3, Laborant: pozisyonuna 18, Hemşire: pozisyonuna 2, İnfaz ve Koruma Memuru: pozisyonuna 6 personel alımı yapacak. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Adli Tıp Kurumu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için ilan metninde başvuru koşullarına dair detayları da açıkladı. 

İlan metninde yer alan bu başvuru koşullarını ilana başvuru yapacak her adayın sağlaması gerektiği aksi takdirde başvuruların geçersiz olacağı bildirildi. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 01 Ocak 1981 ve sonrası doğmuş olmak, Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun değişik 48/1-A/5 bendinde sayılan suçlardan mahkûm olmamak, 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Son müracaat tarihi itibarıyla istihdam edilecek sözleşmeli personel pozisyonu için gerekli öğrenim niteliğini taşıyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden adaylara duyurulan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların başvurularını 22 Haziran tarihine kadar Adli Tıp Kurumu’nun internet adresi üzerinde yer alan Başvuru Formunun doldurulması suretiyle yapacaklar. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:35
YORUM EKLE