02 Kasım 2020 Pazartesi 08:55
Ahiler Kalkınma Ajansı duyurdu! Yeni personel alımı yapılacak!

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından personel alım ilanı yayımlandı. Ahiler Kalkınma Ajansı personel alım ilanı içinde yer alan bilhilere göre 2 (İki) Uzman Personel, 1 (Bir) Destek Personeli, 1 (Bir) Hukuk Müşaviri alımı yapılacağı bildirildi.

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

Öte yandan AHİLER Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları aktarıldı. Başvuru şartları arasında adayların KPSSP 14, 19, 24, 29, 39, 44 puan türlerine göre personel alınacağı görüldü.

70 PUAN VE ÜSTÜ ALAN ADAYLAR BAŞARILI SAYILACAK

Ayrıca kurum tarafından yapılacak sınav ile sınav başarı notu 100 (yüz) puan üzerinden en az 70 (yetmiş) puan alan adaylar değerlendirilecek. Kurum tarafından yapılan sınavda başarılı olanların sayısı ilan edilen boş pozisyon sayısından fazla ise, en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere sıralama yapılarak, boş pozisyon sayısı kadar aday sınavı kazanmış kabul edilecek.

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yayımlanan genel başvuru şartları şöyle:

a) Türk vatandaşı olmak,

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

c) Affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

ç) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

d) Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

e) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak,

AHİLER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞEKLİ, TARİHİ VE YERİ

AHİLER Kalkınma Ajansı tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvurular, 30/11/2020 tarihinden başlayarak 11/12/2020 tarihi saat 23.59'a kadar ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Ahiler Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır.

Başvurular, "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, yukarıda belirtilen sınav giriş şartlarını ve tercih nedenlerini kanıtlayıcı bilgi ve belgeleri elektronik ortamda başvuru formunun ilgili bölümlerine eklemeleri zorunludur. Sadece elektronik ortamda yapılan başvurular geçerli olup ilanda belirtilen şartlara uygun olmayan başvurular ile elden, e-posta veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Elektronik ortamda yapılacak başvurularda adaylar için hazırlanan kontrol listesi Tablo-4’te yer almaktadır

BİLGİ ALMA

Personel alımı ile ilgili aşağıda yer alan telefon ve e-posta adresinden bilgi alınabilir: Tel : 0 384 214 36 66

E-posta : info@ahika.gov.tr

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.