Aile Bakanlığına Bağlı SYDV'ler Personel Alımı Yapıyorlar! (KPSS Şartı Aranmıyor)

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartsız personel alımı yapacaklarını açıkladılar. Buna göre SYDV'ler tarafından yayımlanan ilanlarla alakalı olarak merak edilen tüm detayları sitemizde okurlarımızla paylaşıyoruz.

Aile Bakanlığına Bağlı SYDV'ler Personel Alımı Yapıyorlar! (KPSS Şartı Aranmıyor)

Devlete bağlı kurumlar yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerine alımlar yapıyorlar.

Bu kapsamda Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na birimler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik. İşte detaylar

ALIM YAPACAK AİLE BAKANLIĞI KURUMLARI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) belirli dönemlerde personel alım ilanları yayımlıyorlar.

Yayımlanan bu alım ilanlarda ise KPSS şartı aranmadan da alım yapılacağı açıklandı.

Bizlerde bu kapsamda halen başvuru süreci devam eden 2 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile alakalı detayları sıraladık.

Buna göre yayımladıkları ilanlar ile alım yapacağını açıklayan vakıflar arasında ise İzmir Bayraklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı ile Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı yer alıyor.

Söz konusu alım ilanlarının yanı sıra ayrıca Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından İŞKUR aracılığıyla "İl müdürlüklerinde" görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayımlandı.

İLANLARIN DETAYLARI

İLAN 1 TIKLAYINIZ

İLAN 2 TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)