Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Personel Alım İlanı Yayımlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyelerinde istihdam edilmek üzere belirli dönemlerde iş ilanları yayımlanmaktadır. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan iş ilanında Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesine 12 Ağustos 2019 tarihine kadar personel alımı yapılacağı duyuruldu. İş ilanına başvuru yapacakların en az okur yazar olması şarttır.

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Personel Alım İlanı Yayımlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı farklı illerde hizmet veren birimlerinde istihdam etmek üzere iş ilanları yayımlaya devam ediyor.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni iş ilanı yayımlandı ve Ordu Fatsa Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

6 Ağustos 2019 tarihinde yayımlanan iş ilanına başvurular 12 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru şartlarına uygun olmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

İş ilanlarına başvuru yapacak adaylar alt kısımda yer alan başvuru şartlarına uygun olmak zorundadır...

4 kadın personel alımı yapılacağı ifade edildi ve istihdam sağlanacak iş meslek dalı ise şu şekildedir: "genel ev temizliği, çamaşrı, halı, perde ve bulaşık yıkama, ütü yapma v.v temizlik işleri"

Ancak iş ilanı ile istihdam edilecek adaylar proje kapsamında işe alınacaktır ve iş bitiş süresi 31 Aralık 2019 olarak duyurulmuştur.

En az okur yazar olan adayların başvuru yapması talep edildi.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

SYDV personeli alımı iş ilanına başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru şartları şu şekildedir;

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- Medeni haklarını kullanabilmek.

3- 18 yaşını tamamlamış ve 45 yaşını doldurmamış olmak.

4- Fatsa'da yaşamak.(yaşıyor olmak.)

5- Adli sicil sabıka kaydı temiz olmak.

6- Görevini devamlı yapacak sağlık sorunu olmamak.

7- Güvenlik araştırmasından temiz sonuç almak.

8- Sosyal iletişim becerisi yüksek olmak.

9- Geriatri mezunu olmak ya da temizlik konularında sertifika sahibi olmak.

İLAN KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (9)
dgselser 3 ay önce
45 yaşını doldurmuş olanlar ölsünmü çalışmasınmı bizim hakkımız yokmu
Elif 3 ay önce
Bu ülkede torpil geçiyor hakkıni alan yok gigenim sosyal hizmetler uzmanı yesilaya giricekti 1 kişi alinicak arıyorlar mülakatta olumlu konusuyorlar sonra email atiyolar sormadiklari sorudan alınmamış bu ne demek oluyor yani torpille o bir kişiyi aliyolar haram zıkkım olsun torpille giren
Eyt maduru 3 ay önce
Hem emekli etmiyorlar hemde 45 yaşından büyük olmasın diyorlar el vidan
Canan 3 ay önce
Birde şöyle bir yazı görmüştüm sanki bayanlara destek ama maalesef iş bulamama yüzünden yaşlarımız geçti şimdi bütün ilanları 45le sınırlıyorsunuz daha düne kadar 70yaş için genç yaş deniyordu araştırmalar öyle söylüyor diye haber yapılmıştı öyleyse şu yaş sınırını kaldırın artık yazık bıktık iş ilanlarına bakıp umutlanıp sonra yaş sınırı görünce hayal kırıklığı yaşamaktan tabi herkesin tuzu kuru insanlar kimin umrumda
656565 3 ay önce
Saçma sapan işler kerhane temizliği nedir Allah aşkına
Sefa 3 ay önce
"genel ev temizliği", "genelevi temizliği" arasında fark var sanırım dikkatli okuyunuz.
Cemil Belediye ağır vasıtalı şöför 3 ay önce
Olabilir arkadaşlar ne var bunda oralarda işçi lazim
Downfall 3 ay önce
Yeter be sileceğim yapacağınız işi
Sefer 3 ay önce
Meşeleci derneğine üye olanlar katılir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın