Akbank'tan Yeni İlan Yayımlandı ! Tecrübesiz Personel Alımı Yapılıyor

Akbank tarafından bir ilan yayımlandı ve personel eksikliğinin giderilmesi için tecrübesiz personel alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilanda gişe yetkilisi alımı yapılacağı belirtildi. Peki ilana başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

Kamu Personeli Alım İlanları 14.04.2019, 12:10 14.04.2019, 12:24
Akbank'tan Yeni İlan Yayımlandı ! Tecrübesiz Personel Alımı Yapılıyor

Akbank tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Akbank'ın tecrübesiz gişe yetkilisi alımı yapacağı ifade edildi. Söz konusu perosnel alımları İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında bulunan şubeler için geçerli olup Yeni üniversite mezunu olan adaylar başvuru yapabileceklerdir.

GENEL ŞARTLAR

Akbank atrafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları geçersiz olacaktır. Buna göre adayların şı şartlara haiz olmaları gerekmektedir:

"İstanbul Anadolu veya Acrupa yakasında ikamet ediyor olmak, Lisans mezunu olmak, Müşteri odaklı ve kalite odaklı olmak, Takım çalışmasına uygun olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi olmak, Akbanka tarafından yapılan son 6 ay içerisindeki işe alım sınavına katılmamış olmak, daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak"

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olana daylar başvurularını 6 Mayıs'a kadar yapabileceklerdir. Adaylar bu tarihe kadar "https://kariyer.akbank.com/Position/Preview/250?AspxAutoDetectCookieSupport=1" web adresi aracılığı ile başvurularını yapacaklardır.

Yorumlar (0)