Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Personel Alıyor

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı, İşkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı Personel Alıyor

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı, İşkur resmi sitesinde yayımladığı ilan ile Diyetsiyen (1) pozisyonunda personel alacağını duyurdu.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Beslenme ve Diyetetik bölümlerinden mezun olmak, KPSSP-3 puan türünden en az 60 almış olmak, geçici/tam süreli çalışmayı kabul etmek.

GENEL AÇIKLAMALAR

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP3 LİSANS puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.- Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Yayımlanan ilanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları, 31 Ekim - 9 Kasım 2017 tarihleri arasında, talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE