Amasya Üniversitesi Naklen Atama İle Avukat Alımı Yapacağını Duyurdu

Amasya Üniversitesi yayımladığı bir duyuru ile naklen atama ile avukat alımı yapacağını duyurdu. Amasya Üniversitesi tarafından yayımlanan naklen avukat alımı duyurunun detaylarını haberimizde paylaşıyoruz.

Kamu Personeli Alım İlanları 07.05.2018, 00:44 12.02.2019, 16:52
Amasya Üniversitesi Naklen Atama İle Avukat Alımı Yapacağını Duyurdu

Amasya Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. 

Söz konusu duyuruda, Amasya Üniversitesi'nin naklen atama ile avukat alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilana göre söz konusu alımlarda bir kişi istihdam edilecek. 

DPB'den yayımlanan duyuru metnini sizlerle paylaşıyoruz. 

AMASYA ÜNİVERSİTESİ AVUKAT ALIM İLANI

Amasya Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruda, avukat alım ilanına başvuruda bulunacak adayların başvurularını istenilen evraklar ile birlikte belirtilen süre içerisinde yapmaları gerektiği bildirildi. İlana göre şahsen yapılacak başvurularda adayların, Hizmet Belgesi ile Adli Sicil Kayıt Belgesi teslim etmeleri gerekiyor. Amasya Üniversitesi'nce yayımlanan duyuru metnini sizlere aktarıyoruz. 

Amasya Üniversitesi Naklen Avukat Atamasına İlişkin Duyuru

Üniversitemiz Hukuk Müşavirliğinde çalıştırılmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 74. maddesi gereğince naklen atama ile AVUKAT alımı yapılacaktır. Aşağıda belirtilen şartları taşıyanların ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Amasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru koşullarına ilişkin yayımlanan madde de ''657 sayılı kanunun 68 maddesinin B bendinde belirtilen atanma şartlarını taşıyor olmak'' ifadeleri yer aldı. Ayrıca yayımlanan duyuruda başvuru evraklarına ilişkin Başvuruda İstenilen Belgeler; 1- Hizmet Belgesi, 2- Adli Sicil Kayıt Belgesi olarak belirtildi. 

Yorumlar (0)