Amasya Üniversitesi Naklen Atama İle Avukat Alımı Yapıyor

Amasya Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Amasya Üniversitesi naklen atama ile avukat alımı yapacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Amasya Üniversitesi Naklen Atama İle Avukat Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden Amasya Üniversitesinin bir ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda Amasya Üniversitesinin naklen atama ile avukat alımı yapacağı ifade edildi.

Amasya Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ÜÇÜNCÜ DERECEDEN AVUKAT ALINACAK

Buna göre Amasya Üniversitesi yayımladığı ilanında alım yapılacak olan avukat personelin naklen atama ile alınacağını ifade etti. Söz konusu ilanda Amasya Üniversitesinin üçüncü dereceden avukat alımı yapacağı ifade edildi.

Amasya Üniversitesi avukat alım ilanına başvuru yapacak olan adayların "Hizmet Belgesi, Adli Sicil Kayıt Belgesi" belgelerine sahip olmaları gerekmektedir

ŞARTLAR VE BAŞVURU

Başvuru yapacak olan adayların 657 sayılı kanunun 68 maddesinin B bendinde belirtilen atanma şartlarını taşıyor olması gerekmektedir. Başvurular ise 7 Mayıs 2018 tarihinde başladı ve 21 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular Amasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 16:54
YORUM EKLE