Askeri Kurumlara 50 ve 60 KPSS Puanıyla Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

Milli Savunma Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı kurumlar Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile memur ve işçi alımı yapacaklarını duyurdular. Bu haberimizde siz okuyucularımıza askeri kurumlar tarafından yayımlanan işçi ve memur alım ilanlarını derledik.

Askeri Kurumlara 50 ve 60 KPSS Puanıyla Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza kamu kurumları tarafından farklı alanlar üzerinden yayımlanan memur ve işçi alım ilanlarını anlık olarak aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza Milli Savunma Bakanlığı ve MSB'ye bağlı askeri kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik.

ALIM YAPACAĞINI AÇIKLAYAN KURUMLAR

Kamu kurumları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlarda çok sayıda personel alımı yapıyorlar. Türkiye İş Kurumu üzerinden alım ilanı yayımlayan kurumlar arasında MSB Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı, 3.üncü Komando Tugay Komutanlığı Kışla Gazino Müdürlüğü Ve MSB Personel Daire Başkanlığı ve Sahil Güvenlik Onarım Destek Komutanlığı bulunuyor. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında farklı kadrolarda personel alımı yapılacağı bildirildi. Bu kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan ve düşük KPSS puanıyla başvuru yapabileceğiniz kadrolar şöyle, 

Bilgisayar Teknisyeni, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, Ambar Sorumlusu, Çamaşırcı (Genel)Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı, Elektrikçi (Genel), Metal Sac İşleme İşçisi, Aşçı Yardımcısı, Garson (Servis Elemanı)

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu kadrolara başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Adayların ilanlara yapacakları başvurularının geçerli olması için ayrıca her bir kurum tarafından belirlenen özel koşullara haiz olmaları isteniyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Varsa Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan talep edilen asgari puanı ya da  üzeri puan almış olmak, İlanı yayımlayan kurum talep edilen yaş adaylığında bulunmak, 18 yaşından büyük olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Her kurum tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden yapacaklar. Adaylar başvurularını ya İşkur'un internet sitesi üzerinden elektronik olarak ya da İşkur Müdürlükleri aracılığıyla şahsen yapacaklar. ,

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Ceylan
Mustafa Ceylan - 1 yıl Önce

ilana ulaşma linki iş arama bölümüne yönlendiriyor ilana değil.düzeltirmisiniz

Ramazan
Ramazan - 1 yıl Önce

Bu siteyi pek yararlı bulmadım, yardımcı olmaktan ziyade kafa bulandırıcı

Ferhat
Ferhat - 1 yıl Önce

ilana ulaşamdım maalesef halen devam ediyosa ilan no paylaşırmısınız