Belediyeler, Sulama Birlikleri ve Polisevleri Memur ve İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu! (KPSS'li KPSS'siz)

Türkiye genelinde belediyelerin yanı sıra sulama birlikleri ve polisevlerine memur ve işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan ilanlarla beraber; KPSS şartlı ve KPSS şartsız olmakla beraber çok sayıda memur ve işçi alımı gerçekleştirileceği belirtildi. Peki başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

Kamu Personeli Alım İlanları 30.04.2018, 14:19 12.02.2019, 16:31
Belediyeler, Sulama Birlikleri ve Polisevleri Memur ve İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu! (KPSS'li KPSS'siz)

Kamupersoneli.net olarak İŞKUR üzerinden ilan yayımlayan belediyeler, sulama birliklerri ve polisevleri memur ve işçi alım ilanlarını derledik. Peki başvurular nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını nereden yapabilecekler? İşte merak edilen tüm detaylar...

MEMUR VE İŞÇİ ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarda ise alım yapılaacak sulama birlikleri, polisevleri ve belediyeler ise;

Sinanpaşa belediye başkanlığı, çat belediye başkanlığı, akdeniz belediye başkanlığı, Horasan belediye başkanlığı, büyükkabaca belediye başkanlığı, üsküp belediye başkanlığı, bozüyük belediye başkanlığı, ağrı belediye başkanlığı, fethiye polisevi, lüleburgaz belediye başkanlığı, yenipazar belediye başkanlığı, gümüşhacıköy sulama birliği, koru belediye başkanlığı, kemer belediye başkanlığı, cimiteke belediye başkanlığı olarak açıklandı.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?

Yayımlanan ilanlarda ise alım yapılacak olan kadrolar;

Beden işçisi, çiftçi (tarla ürünleri), kalorifer ateşcisi, kanal ve ızgara işçisi, orman nezaretçisi, reklamcı, atık toplayıcısı, elektrik mühendisi, makine mühendisi, mezar kazma işçisi, inşaat ustası, pide ustası, jeofizik mühendisi, ustabaşı (su istisal ve dağıtımı), fethiye polisevi, kepçe operatörü, su kanalı işçisi olarak açıklandı.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Söz konusu yayımlanan ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR'un internet sitesi üzerinden üyeliklerini tamamlamaları gerekiyor.  İŞKUR'un internet sitesine üye olan adaylar alt tarafta vereceğimiz bağlantı adresi ile başvuru şartlarına bakabilir ve detayları inceleyerek başvurularını tamamlayabilirler.

Yorumlar (0)