Beykoz Belediyesi'nde Zabıta Memuru Alımları Başladı! İşte Başvuru Şartları

Beykoz Belediyesi'nde Zabıta Memuru Alımları Başladı! İşte Başvuru Şartları

Beykoz Belediye Başkanlığı, Belediye Zabıta Yönetmeliği'ne uygun olarak KPSS puanı ile boş kadrolara personel istihdam edecektir. 657 sayılı kanun çerçevesinde personel alımı gerçekleştirilecektir ve alıma dair başvuru genel şartlarını, yerini, tarihini ve şeklini haberimizde derledik...

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından 657 sayılı kanun çerçevesinde personel alımı gerçekleştirilecektir. Belediye Zabıta Yönetmeliği'ne uygun olarak belirlenen unvanlar için boş kadrolara zabıta memuru istihdamı yapılacaktır. İşte, başvuru genel şartları, yeri, tarihi, şekli ve son günü...

BOŞ KADROLARA BAŞVURU YERİ, SÜRESİ VE ŞEKLİ 

Boş kadrolara aday olan kişiler sözlü sınava girebilmek için gerekli belgeleri, 1 Haziran 2020 tarihi ile 10 Haziran 2020 tarihi arasında, Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No:41 Beykoz/İSTANBUL adresindeki Beykoz Belediye Başkanlığı'na ulaştırmalıdır. Başvurular posta veya elektronik yollardan yapılırsa kabul edilmeyecektir, şahsen yapılmaları gerekiyor. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlan edilen boş zabıta memuru kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

a) Türk vatandaşı olmak.

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

c) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

d) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.

f) İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Gerekli belgelere ve özel şartlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.