Bilkent Şehir Hastanesi'ne personel alımı yapılacak!

Şehir Hastanelerine, İŞKUR üzerinden personel alımı yapılacak! Şehir hastanelerine yapılacak istihdam ile ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilkent Şehir Hastanesinde 7 bine yakın sağlık personeli olmak üzere toplam 12 bin kişinin istihdam edileceğini açıkladı. Sağlık bakanlığı personel alımı başvuru şartları ve kadro dağılımı belli oldu.. İşte personel alımı başvuru şartları ve ilan detayları..

Kamu Personeli Alım İlanları 15.04.2019, 20:15 15.04.2019, 21:26 probil
Bilkent Şehir Hastanesi'ne personel alımı yapılacak!

Şehir Hastaneleri bünyesinde çalıştırılmak üzere binlerce kişi alınacak. Yapılacak istihdam hakkında bilgi veren Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilkent Şehir Hastanesinde 7 bine yakın sağlık personeli olmak üzere toplam 12 bin kişinin istihdam edileceğini açıkladı. 

KPSS öncelikli olarak yapacak. KPSS puanı daha yüksek olan aday personel alımında ön plana çıkacak. Bakanlıktan daha önce yapılan açıklamalarda da söylendiği üzere bu kişiler sözleşmeli olarak bakanlık bünyesinde görev almış olacaklar..
 

Bakan Koca'dan yapılan son açıklamaya göre ise şehir hastanelerinde görevlendirilmek üzere toplamda 29 bin 600 personel alımı yapılacağı beyan edildi. 

Personel alımları ile ilgili olarak bu hafta içerisinde alım ilanı yayımlanması bekleniyor.. 

Bilkent Şehir Hastanesi'ne personel alımı için açık pozisyonlar ve kontenjan bilgileri şöyle;

664 hasta yönlendirme ve danışma(tıbbi sekreter, resepsiyon, refakat, hasta taşıma), 55 çağrı merkezi görevlisi, 313 oda destek personeli 500 mutfak personeli(aşçı, aşçı yardımcısı, kepçeci, bulaşıkçı, meydancı, depo personeli 978 temizlik personeli (hastane ve hastanede temizlik süreçleri) 450 hastane güvenliği 62 otopark personeli alımları gerçekleştirilecek. 

Yorumlar (20)
Sami Barış 5 ay önce
Temizlik personeli
Cemil meşe 5 ay önce
Acaba hemşire yardımcısı alımı var mı ?
Sevcan 3 ay önce
Hasta kabul kayıt görevlisi. İcin ne zaman başvuru yapcaz.bilgi verebilirmisiniz.çalışmak istiyorum çok zor durumdayım. Saygilar
Cengiz Güney 3 ay önce
Tıbbi Sekreterlik için nezaman başvuru yapabiliriz
Nafiz 3 ay önce
Her iş yaparım
Figen Bir 3 ay önce
Issızım bilkent şehir hastanesine başvuru yaptim. Temizlik için
Lütfen dönüş yaparmisiniz
Davut akbulut 3 ay önce
10 yıl hasta karşılama ve yönledirme.ve danışman görev yaptım böyle iş arıyorum 10 yıl tecübem var 1976 erzurum.dogumluyum istanbul beykoz oturuyorum 3 cocuk babasıyım iş istiyorm
Nevin 3 ay önce
Bilkent icin lutfen artik tarih verirmisinuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın