BOTAŞ'a İŞKUR Üzerinden 186 İşçi Alınacak! Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına göre Boru Hatları İle Petrol Taşıma A. Ş. Genel Müdürlüğü (BOTAŞ) bünyesine 186 karolu personel alınacak. BOTAŞ'a alımı yapılacak olan personel alımına yönelik olarak İŞKUR'dan talep edilen şartları ve diğer detaylar...

Kamu Personeli Alım İlanları 01.01.2019, 23:36 01.01.2019, 23:39
BOTAŞ'a İŞKUR Üzerinden 186 İşçi Alınacak! Personel Alımı Başvuru Tarihleri

BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA AŞ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BOTAŞ)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB)'nin internet sitesi üzerinden yayımladığı ilan ile kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 186 kadrolu personel alımı yapacak. Yayımlanan ilanın başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer tüm detayları haberimizin devamında okurlarımızla paylaşıyoruz.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB)'nin resmi internet sitesi üzerinden BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA AŞ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (BOTAŞ)'a ait bir ilan yayımlandı. Bu ilanda BOTAŞ bünyesine 186 kadrolu personel alımı yapılacağı belirtildi.

BOTAŞ bünyesinde görev almak isteyen kişiler için bilinmesi gereken detayları, başvuru adreslerini ve ilan edilen kadroları paylaşıyoru.

Yayımlanan ilana başvuru yapmak isteyen kişilerin, ilanda belirtilen bölümlerden mezun olması, kamu haklarından mahrum olmaması, sağlık problemi bulunmaması, belirtilen başvuru tarihleri arasında başvurularını yapması, kamu zararına faaliyette yer almamış olması, güvenlik soruşturması ve arşiv kaydı bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, muhakeme ve temsil yeteneği güçlü olması, mesleki bilgi sahibi olması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu sebebiyle uzaklaştırılmamış olması olarak belirtildi. Yürütülecek olan alımlarla ile ilgili aşamalarda önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alımlar gerçekleştirilecek.

Yayımlanan ilanlara başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacaktır.

BOTAŞ yayımladığı personel alımı için kadroları; Dispeçer, Mühendis, Teknisyen, Uzman Yardımcısı, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Avukat, Operatör kadrolarına yönelik olarak ilan etmiştir.

Bu kadrolara toplamda 186 kişilik bir kadrolu personel alımı yapılacaktır.

Yayımlanan botaş personel alımı için adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İlanlar, 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri ArasındaTürkiye İş Kurumunun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx İnternet Adresinde yayınlandı.

Yorumlar (1)
Salih 10 ay önce
İskur ilan numarası nedir hicbir yerde yok