17 Ağustos 2020 Pazartesi 14:01
Büro memur alımı bekleyenler müjde! SYDV büro memur alımı yapacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf ilan sayfası üzerinden büro memur alım ilanı yayımlandı.

SYDV BÜRO MEMUR ALIMI YAPILACAK

Büro memur alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar için aranan başvuru şartları da aktarıldı. Öte yandan 5 yıl vakıfta çalışmak istemeyenlerin 40 bin tl tazminat ödeyeceği belirtildi.

ÇORUM SYDV BÜRO MEMUR ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

 1  -  Bilgisayar programlarını kullanabiliyor olmak. (Word, Excel vb. Ofis Programları)

 2  -  ) 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi mezunları ile Fen Edebiyat Fakültelerinin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Tarih, Türk Dili ve Edebiyat ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olanlar.

 3  -  En az B sınıf

 4  -  Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

 5  -  1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 30 yaşını doldurmamış olmak.

3) Askerlik görevini yapmış veya askerlikten muaf (askerliğe elverişsiz) olmak.(Askerlik durumu tecilli olan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.)

4) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

5) Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

6) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

7) Personel Alımında ÖSYM tarafından 2018 ve 2019 yıllarında lisans mezunları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı Puan türü (KPSS) 3(üç) puan türünden en az 60 puan almış olmak.

8) Çorum il sınırları dahilinde en az 6 ay süreyle ikamet ediyor olmak.

9) Görevini yapmasına engel olabilecek süreklilik arz eden fiziksel ve ruhsal hastalık ya da engeli bulunmamak.

10) İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti Tarafından; yabancı dil bilmek, işaret dili bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir.

11) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 12)sınava kanan adaylardan sözleşme aşamasında, görevi devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engeli bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda her türlü taşıtla seyahat etmeye engel olmadığına dair tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu.

13) Vakfımızda en az 5 (beş) yıl çalışmayı taahhüt etmek, 5 yıl zarfında işi bırakması durumunda 40.000(kırkbin) TL Vakfımıza tazminat ödeyeceğine dair noterden tasdikli taahhütname imzalanacaktır.

SYDV PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.