Büro Memuru, Şoför, Temizlik İşçisi ve Hizmet Personeli Alınacak! Kamu Personeli Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kamu personeli alım ilanları yayımlandı ve kamuya Büro Memuru, Şoför, Temizlik İşçisi ve Hizmet Personeli alınacağı açıklandı. Yayımlanan Büro Memuru, Şoför, Temizlik İşçisi ve Hizmet Personeli alımına başvuru yapacak adaylardan talep edilen şartlar duyuruldu. Buna göre başvuru yapacakların en az 18 yaşında olması gerekiyor...

Büro Memuru, Şoför, Temizlik İşçisi ve Hizmet Personeli Alınacak! Kamu Personeli Alım İlanları

İzmir Tire Belediyesi, Karaman Güneyyurt Belediyesi, Muğla Ula Belediyesi, Çanakkale Ezine belediyesi tarafından yayımlanan ilanlarla beraber Büro Memuru, Şoför, Temizlik İşçisi ve Hizmet Personeli alımı yapılacak.

İlanlarda talep edilen genel başvuru şartları açıklandı. İŞKUR kamu iş ilanları ekranı üzerinden yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında talep edilen genel ve özel başvuru şartlarını derledik... İşte ayrıntılar...

İZMİR TİRE BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

İzmir Tire Belediyesi yayımladığı ilanda Basınla İlişkiler görevlisi alımı yapacağını açıkladı ve ilana son başvurular 5 Haziran 2019 tarihine kadar alınacak.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Ayrıca diğer ilanda ise inşaat işçisi alımı yapılacağı açıklandı ve bu ilanda son başvuru tarihi ise 12 Haziran 2019 olarak duyuruldu.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

KARAMAN GÜNEYYURT BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Karaman Güneyyurt Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda ise Büro memuru alımı yapılacak. Son başvurular ise 10 Haziran 2019 tarihinde alınacak.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

MUĞLA ULA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Muğla Ula Belediyesi Ekskavatör operatörü alımı yapacağını duyurdu. İlanda başvurular 6 Haziran 2019 tarihine kadar alınacak.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

ÇANAKKALE EZİNE BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

Ezine Belediyesi yayımladığı ilanda yük taşıma şoförü alımı yapacağını duyurdu.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

GENEL ŞARTLAR

1- T.C. vatandaşı olmak.

2- Kadrolara göre talep edilen ikamet şartına uygun olmak.

3- Kadrolarda talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak.

4- Adli Sicil sabıka kaydı temiz olmak.

5- Kadrolarda talep edilen sertifika ve belgelere sahip olmak.

6- Erkek olmak.

7- Askerlik ile ilişiği olmamak

Yorumlar (0)