Çanakkale Belediyesi Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Çanakkale Belediye Başkanlığı tarafından yeni bir ilan yayımlandı. Personel alım ilanlarıyla alakalı olarak detayları sitemizde okurlarımızla paylaşıyoruz. Peki başvuru şartları neler? İşte detaylar.

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı İçin İlan Yayımladı!

Çanakkale Belediye Başkanlığınca yayımlanan ilana yönelik olarak tüm detaylar sitemizde.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla yayımlanan ilanda ise "Diğer Arşivciler Ve Sorumluları, Vidanjör Operatörü, Yaş Boya Ustası/Operatörü, Su kanalı işçisi ve Toprak İşleme İşçisi" alımı yapılacağı açıklandı.

KADRO DETAYLARI

BAŞVURU SÜRECİ

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların ilanın yayımlanmasıyla beraber herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekleri açıklandı.

Ayrıca gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz olacağı ifade edildi.

Diğer yandan ilana yapılacak olan başvuruların son müracaat tarihi resmi tatile denk gelmesi durumunda ise bir sonraki iş günü başvuruların alınacağı ifade edildi.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Çanakkale Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana yapılacak olan başvurular

8 Kasım 2018 tarihinde (bugün) başladı ve 19 Kasım 2018 tarihinde sona erecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 22:19
YORUM EKLE