banner731

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 175 Personel Alımı Yapıyor ! Başvurular Sona Eriyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlanmış ve 175 personel alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu ilana başvurular bugün itibari ile sona eriyor. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak? İlan hakkındaki detayları haberimizin devamında okuyucularımızla paylaşacağız...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 175 Personel Alımı Yapıyor ! Başvurular Sona Eriyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hafta başında bir ilan yayımladı ve 175 personel alımı yapılacağını ifade etmişti. Yayımlanan ilana başvurular 14 Ekim'de başladı. Ayrıca ilana başvurular 18 Ekim yani bugün itibari ile sona ermektedir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Adaylarda aranan şartlar neler? Detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

ARANAN ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadırt. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından adaylarda aranan şartlar ise şöyle:

"Türkiye vatandaşı olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Tem,zlik görevlisi için en az ilkokul ve güvenlik görevlisi için en az lise mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, vardiyalı çalışmasına engel herhangi bir durumu olmamak, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun ilgili maddelerine göre alınmış ve son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı özel güvenlik belgesine sahip olmak"

BAŞVURU DETAYLARI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 175 personel alım ilanına başvuru yapmayan adayların bugün içinde başvurularını yapmaları gerekmektedir. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yapacaklardır.

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden üyelik bilgileri ile giriş yaparak İŞYERİ ÜNVANI kımına ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI yazarak ARA butonuna tıklayarak çıkan ilanlara başvuru yapacaklardır.

Yorumlar (0)