CTE ve Adli Tıp Kurumu 6 Bin 881 Kamu Personeli Alımı Yapıyor (İKM ve Memur Alımı)

Adalet Bakanlığı CTE ve Adli Tıp Kurumu tarafından birer ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplamda 6 bin 881 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Peki ilanların detayları neler? Haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 30.05.2018, 16:24 12.02.2019, 18:56 Batuhan
CTE ve Adli Tıp Kurumu 6 Bin 881 Kamu Personeli Alımı Yapıyor (İKM ve Memur Alımı)

Günler öncesinde Adalet Bakanlığı tarafından CTE 6 bin 881 İKM alım ilanını yayımladı. Dün ise Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlandı ve 200 kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ADLİ TIP KURUMU PERSONEL ALIMI

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Buna göre söz konusu personel alım ilanında "Sağlık Personeli (Otopsi), Sözleşmeli Büro Personeli, Teknisyen (Kimya), Teknisyen (Atölye, Makina Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Fizik Mühendisi, Kimyager, Hizmetli, Şoför, Biyolog, Laborant, Hemşire, İnfaz ve Koruma Memuru" kadroları için personel alımı yapılacağı ifade edildi.

Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığı kamu personeli alım ilanına başvurular 4 Haziran 2018 tarihinde başlayacak ve ilana başvurular 22 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

CTE KAMU PERSONELİ ALIMI

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından bir ilan yayımlandı ve 6 bin 681 İnfaz Koruma Memuru alımının yapılacağı ifade edildi. Söz konusu alım ilanının detayları ve genel şartları için aşağıdaki başvuru kılavuzuna tıklayın.

Peki bu ilana başvurular nasıl yapılacak? Adalet Bakanlığı CTE İnfaz Koruma Memuru alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 21 Mayıs 2018 ile 11 Haziran 2018 tarihleri arasında yapacaklardır. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını adalet komisyonu başkanlığına (sınav merkezi) veya herhangi bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına yapacaklardır.

Yorumlar (4)
İrem 1 yıl önce
Kimler nerelere başvurdu? Çok sağlıkçı var mı başvuran?
zemzem 1 yıl önce
irem hanım ben doğu illerine başvuracağım
Onur 1 yıl önce
cte infaz korumaya başvuranlar adli tıp kurumu infaz korumaya başvurabilir mi
yusuf 1 yıl önce
Sonuçlar ne zaman aciklanak bilgisi olan varmi