Cumhurbaşkanlığı Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! 12 Bin 744 TL Maaş Verilecek

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda veri analizi, geliştirme ve raporlama, yazılım geliştirme alanlarında 7 bilişim uzmanı alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca söz konusu ilan ile işe alınacak olan personellere 12 bin 744 TL maaş verileceği ifade edildi.

Kamu Personeli Alım İlanları 15.04.2019, 10:23 15.04.2019, 15:05
Cumhurbaşkanlığı Kamu Personeli Alımı Yapıyor ! 12 Bin 744 TL Maaş Verilecek

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığınca, veri analizi, geliştirme ve raporlama, yazılım geliştirme alanlarında 7 bilişim uzmanı alınacak.

Konu ile ilgili olarak söz konusu ilan Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığında istihdam edilmek üzere sözlü ve uygulamalı sınav sonucu 7 sözleşmeli personel istihdam edilecek. Alınacak personel veri analizi, geliştirme ve raporlama, yazılım geliştirme alanlarında çalışacak.

ŞARTLAR

Başvuracakların fakültelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını "http://www.sbb.gov.tr" internet adresinden yapacaklardır. Ayrıca ilana başvurular 15 Nisan'da başladı ve 29 Nisan'da sona erecektir.

VERİLECEK MAAŞ

Ayrıca ilan kapsamında işe alınacak olan personele 12 bin 744,98 lira aylık brüt tavan ücret maaş ödenecektir. 

Başkanlık, tavan ücretin altında sözleşme düzenleme ve ödeme yapma yetkisini kullanabilecek.

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (0)