Deniz Kuvvetleri Komutanlığından Yeni İlan Yayımlandı ! En Az Lise Mezunu Personel Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yeni bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Deniz Kuvvetleri Komutanlığının farklı kadrolarda en az lise mezunu personel alımı yapacağı ifade edildi.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığından Yeni İlan Yayımlandı ! En Az Lise Mezunu Personel Alınıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Erkek ve bayan adaylar arasından olmak üzere personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Daimi/tam süreli personel alacak ve adayların en az lise mezunu olmaları zorunludur.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Araştırma Merkezi Komutanlığı

İşverenn Statüsü: Kamu

Pozisyon Sayısı :2

Çalışma Şekli: Daimi/ Sürekli

Bu bağlamda Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine 2 kişilik boşluk ile Diğer Elektronik Teknisyeni pozisyonunda alım yapacak. Adaylardan En az Lise Mezunu olmak, Elektrik Elektronik, Gemi Elektroniği ve haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Telekominikasyon ve Elektronik Teknolojisi mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, görevni yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, 

Ayrıca ilgili alım engelli olan adaylar ,için geçerli olup bu ilana Zihinsel Davranış Bozukluklar -   Göz Hastalıkları   -  Epilepsi Rahatsızlıkları gibi hastalıkları olan adaylar başvuru yapamayacaktır.

BAŞVURULAR:

ilgili ilana başvuru yapacak adaylar başvurularına 18 Şubat 2019 tarihi itibari ile başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 5 gün içerisinde yani 22 Şubat 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden  İş İlan No (00004839393) numarası ile yapılacaktır.

Yorumlar (1)
Ali 6 ay önce
Askerlik istenoyirumu aceba