Denizli İhracatçılar Birliği personel alım ilanı

Denizli ihracatçılar Birliği personel alımı duyurusu yaptı. İlana göre Denizli İhracatçılar Birliği KPSS 70 taban puanı ile 3 personel alımı yapacak. İlan.gov.tr adresinde yayınlanan resmi personel alım ilanı detayları bu haber içeriğinde verilmiştir.

Denizli İhracatçılar Birliği personel alım ilanı

Denizli ihracatçılar Birliği Genel sekreterliğine Sınavla Bir uzman yardımcısı bir idari memur bir şoför olmak üzere ihracatçı birliklerine sınavla toplam 3 personel alımı yapılacaktır. Adaylar sadece bir kadro için başvuru yapabilecek olup diğer ihracatçı birlikleri genel sekreterlerince aynı anda çalışan sınavlardan sadece birine başvuru yapabilecek olup, birden fazla başvuru durumunda adayın tüm başvuruları iptal edilecektir. Daha önce TİM veya Birlik sınavlarında iki defa elenen adaylar sınava katılamaz. Personel alımları için 2018-2019 yıllarına ait kamu personeli seçme sınavlarından ilgili Genel Sekreterlik tarafından istenen puan türünden en az 70 ve yukarı puan almış olmaları, ayrıca uzman yardımcılığı kadrosu için yabancı dil sınavından YDS veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından belirlenen kriterlere göre eşdeğer olan ilgili Birliklerce talep edilen askeri puanı almış olmak, ayrıca şoför kadrosu için en az 5 yıllık ehliyete sahip olmak ve aktif araç kullanımı şartı aranmaktadır.

Genel Sekreterlik tarafından istenen diğer şartları sağlamış olmak gerekmektedir. Alınacak personel sayıları aşağıda belirlenmiş olup sınava katılma şartları ve Sınava ilişkin ayrıntılı bilgiler, ilgili genel sekreterliğin web sayfasında yayınlanmaktadır.

Yorumlar (2)
Kamu yönetimi 4 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar
Kamu yönetimi 4 ay önce
Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz