DİB 518 Personel Alımı Yapıyor !

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bir ilan yayımlanarak 518 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanın detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Kamu Personeli Alım İlanları 06.10.2018, 01:59 18.01.2019, 22:24 Batuhan
DİB 518 Personel Alımı Yapıyor !

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlanarak 518 personel alımı yapılacağı ifade edildi.

Bu kapsamda Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

İLANLARIN DETAYLARI

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda 55 uzman yardımcısı alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 3 Ekim'de başladı ve 17 Ekim'de sona erecektir.

Tüm bunların yanı sıra Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda ek yerleştirme kapsamında 463 personel alımı yapılacağı da ifade edildi. Bu ilana da başvurular 15 Ekim'de başlayacak ve 19 Ekim'de sona erecektir.

Ayrıca Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanlara başvuru yapacak olan adayların gerekli olan şartları taşımaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Adaylar genel şartlara ve başvuru detaylarına aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabileceklerdir. 

Yorumlar (0)