Dört Kuruma KPSS Puanı İle Yüzlerce Personel Alımı Yapılıyor !

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından çeşitli ilanlar yayılandı. Bu ilanlar kapsamında KPSS puanı ile yüzlerce personel alımı yapılmaktadır. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 02.10.2018, 15:11 18.01.2019, 23:17
Dört Kuruma KPSS Puanı İle Yüzlerce Personel Alımı Yapılıyor !

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ve kendi resmi web adresi aracılığı ile ilanlarını yayımlayan kurumlar KPSS puanı ile toplamda yüzlerce personel alımı yapılıyor.

Yayımlanan ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda 72 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanına başvurular bugün itibari ile başladı ve 9 Ekim 2018 tarihi itibari ile sona erecektir.

DHMİ PERSONEL ALIMI 

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda 120 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 19 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecektir.

TUSAŞ PERSONEL ALIM İLANI

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii tarafından personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanında "Sürekli İyileştirme ve Yalın Üretim Mühendisi, Jet Eğitim ve Hafif Taaruz Uçağı Projesi Yük Mühendisi, Ağırlık ve Denge Mühendisi, Uçuş Performans Mühendisi, İtki Aerodinamiği Mühendisi, Aeroelastik Mühendisi, Aerodinamik Mühendisi, Donanım Tasarım Mühendisi, Aviyonik Yazılım Geliştirme Mühendisi, Aviyonik Yazılım Doğrulama Mühendisi, Engelli Personel (Teknisyen), Engelli Personel (Mühendis, Uzman)" kadroalrında personel alımı yapılacağı ifade edildi.

Türkiye Su Enstitüsü tarafından bir ilan yayımlanan ilanda uzman personel alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru yapacak olan adayların Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmaları istenmektedir. İlana başvurular 15 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de sona erecektir.

Yorumlar (0)