DPB'de Yayımlandı! TÜBİTAK 43 Kamu Personeli Alımı İçin İlana Çıktı!

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yeni bir duyuru yayımlandı ve TÜBİTAK bünyesine alımı yapılacak kamu personeli alımına yer verildi. Ayrıca ilanda ise; işyeri hekimi ve (ulusal elektronik ve kriptoloji araştırma enstitüsü) ar-ge personeli (araştırmacı) alımı yapılacağı duyuruldu.

DPB'de Yayımlandı! TÜBİTAK 43 Kamu Personeli Alımı İçin İlana Çıktı!

İşyeri Hekimi pozisyonu için;

1.1- İşin Tanımı ve Özellikleri:

İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi çalışmaları kapsamında, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili tüm kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak üzere tam süreli İşyeri Hekimi istihdam edilecektir.

İstihdam Edilecek Personel Sayısı : 1 Personelin Görev Yapacağı Şehir : Ankara

1.2- Adaylarda Aranacak Özel Koşullar:

1.2.1- Tıp Fakültesi mezunu olmak.

1.2.2- ÇSGB onaylı “İşyeri Hekimliği Belgesi” ne sahip olmak.

1.2.3- Alanında en az 2 yıl mesleki tecrübe sahibi olmak.

1.2.4- Adayın aşağıda belirtilen konularda bilgi birikimine ve yetkinliğe sahip olması tercih sebebidir.

Aile Hekimliği, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve travmatoloji branşlarında uzmanlık yapmış olmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar ile Kurum içi standartlar doğrultusunda tüm gereklilikleri gerçekleştirmek, mevcut sistem uygulamaları için iyileştirme çalışmalarına katılım sağlamak ve denetlemek. İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarının standardının artırılmasına katkıda bulunmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği konularında ilgili birimlerle işbirliği halinde rehberlik ve danışmanlık vermek.

Yürütülen faaliyetler ve çalışma alanlarında yapılacak değişikliklerle ilgili İş Sağlığı ve Güvenliği açısından gerekli inceleme ve çalışmaları gerçekleştirmek.

İş Sağlığı ve Güvenliği açısından saha denetlemeleri / olay İncelemeleri çerçevesinde tespit edilen düzeltme / geliştirme ihtiyacından kaynaklanan görevlerin belirlenmesi, tamamlanmasının takibini yürütmek ve raporlamak.

İLAN 1 İÇİN TIKLAYINIZ

İLAN 2 İÇİN TIKLAYINIZ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE