Edirne İl Özel İdaresi Naklen Teknik Personel Alımı Yapacak

Edirne İl Özel İdaresi Devlet Personel Başkanlığında yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere naklen teknik personel alımı yapacağını belirtti.

Kamu Personeli Alım İlanları 21.07.2016, 17:55 31.01.2019, 13:10
Edirne İl Özel İdaresi Naklen Teknik Personel Alımı Yapacak

Edirne İl Özel İdaresi Devlet Personel Başkanlığında yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere naklen teknik personel alımı yapacağını belirtti.  
İlan 21 Temmuz 2016 tarihinde yayımlandı. Yayımlanan ilana başvurular 1 Ağustos 2016 tarihinde başlayacak. İlana başvuru yapacak olan adaylar 15 Ağustos 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Mülakat'ın ise 19 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleştirileceği belirtilmiştir. 

İlanın detayları ise şöyle;

EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ NAKLEN TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI

Edirne İl Özel İdaresinde görevlendirilmek üzere 657 sayılı Kanunun 74. Maddesi gereğince kurumlararası nakil yoluyla aşağıdaki niteliklere sahip mühendis ve mimar kadrolarına mülakatla 7 adet personel alımı yapılacaktır. Bu şekilde atanacak personele ilişkin başvuru şartlan ve usulü aşağıda belirtilen esaslara göre yapılacaktır.


 

Başvuracak Adayda Aranacak Şartlar.

-Halen herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda 657 sayılı Kanunun 4/A maddesi gereğince mühendis / mimar kadrosunda çalışıyor olmak,

-Kamuda en az 4 yıl tecrübesi olmak,

-Hakkında halen süren veya aleyhine sonuçlanmış adli yada idari bir soruşturması bulunmamak,

-Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak veya askerlik çağma gelmemiş bulunmak veya askerlik çağma gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Atanma şartlarına haiz olan ilgililerin, kurumlarından alacakları onaylı hizmet belgesi ile birlikte Edirne İl Özel İdaresine şahsen veya aşağıda yer verilen e-posta adresine mail yoluyla veya aşağıda yer verilen iletişim adresine posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir. Başvuru yapıp mülakata katılmaya hak kazanan adayların listesi Edirne İl Özel İdaresinde yayımlanacak olup ayrıca başvuru yapan adayların başvuru formunda belirtilen iletişim adreslerine veya e-posta adreslerine bildirim yapılarak mülakata davet edilecektir.
 


Yorumlar (0)