Emlak Bankası Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye Katılım Bankasına yeni mezun, tecrübe şartı olmayan personel alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilana göre üniversite mezunu bankacı ve diğer kadrolarda personel alımı yapılacağı vurgulandı.

Emlak Bankası Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yapıyor

Türkiye Katılım Bankası personel alımı yapılacak.

Bankacının Türkiye genelindeki personel eksikliğini gidermek için yeni mezun olan tecrübe şartı bulunmadan, genel yetenek sınavı, mülakat, yabancı dil sınavı ve kişisel yetkinlik envanteri kriterlerine göre alımlar yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Eğitim düzeyinde Üniversitelerin İİBF, Mühendislik bölümlerinden dört yıllık lisans mezunu olan, analitik düşünmeye sahip, erkek adayların askerliğini tamamlamış, muaf yada 2 yıl tecil ettirmiş, yaş şartında ise en fazla 28 yaşını aşmamış adaylar istihdam edilecek.

Bankanın kariyer sistemi üzerinden yapılan açıklamada genel başvuru niteliğindeki başvurular için bankanın kadrolarında ihtiyaç bulunan açık pozisyonlar için gerekli ihtiyaç bulunması halinde iletişime geçileceği belirtildi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru yapacak adayların birim ve şubeyi belirten ön yazı oluşturmaları gerekmektedir. Hangi pozisyonlar için başvuru yapabileceğinin belirtilmesi gerektiği açıklanmakta. Tecrübe şartı olmadan başvuru yapan adayların genel yetenek sınavına ve kişisel yetkinlik envanteri uygulaması ile sözlü sınava tabi tutulacakları belirtilmektedir.

İlana erişmek için: https://bit.ly/2DsUPma

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE