En Az 3 Bin TL Maaşla Kamuya Personel Alımı Yapılıyor !

Şırnak Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlanarak iç denetçi alımı yapılacağı ifade edildi. İç denetçi alımına ilişkin başvuru detaylarını ve genel şartları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Ayrıca iç denetçilerin en az 3 bin TL ile göreve başladıkları da belirtildi.

Kamu Personeli Alım İlanları 30.11.2018, 10:33 17.01.2019, 21:15 Batuhan
En Az 3 Bin TL Maaşla Kamuya Personel Alımı Yapılıyor !

Şırnak Üniversitesi tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda şu ifadelere yer verildi: 

"5018 sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu’nun ilgili hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro derecesi belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır. Başvuru Başlangıç ve Bitiş Tarihi: Resmi Gazetede yayınlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) başvurular kabul edilecektir."

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvurular bugün itibari ile başladı ve 14 Aralık'ta sona erecektir. Adaylar başvurularını Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekmektedir.

GENEL ŞARTLAR

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

b) Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

c) Naklen atanma talebinde bulunanlar için herhangi bir kurumda iç denetçi olarak görev yapıyor olmak veya bir kamu kurumunda çalışmakta olup iç denetçi sertifikasına sahip olmak.

Yorumlar (0)