En Az İlkokul Mezunu Adaylar Dikkat ! 12 Bin 135 Personel Alınıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına en az ilkokul mezunu toplamda 12 bin 135 personel alımı yapılıyor. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 13.10.2018, 20:32 18.01.2019, 21:14 Batuhan
En Az İlkokul Mezunu Adaylar Dikkat ! 12 Bin 135 Personel Alınıyor

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi veya kurumların internet siteleri üzerinden çeşitli ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplamda 12 bin 135 personel alımı yapılacağı ifade edildi.

Yayımlanan ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

DHMİ PERSONEL ALIMI 

Devlet Hava Meydanları tarafından yayımlanan ilanda Asistan Hava Trafik Kontrolörü ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü pozisyonlarına toplam 120 personel alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 19 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. 

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda Sözleşmeli Bilişim personeli pozisyonuna toplam 15 personel alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 16 Ekim'de başlayacak ve 24 Ekim'e kadar devam edecektir.

MSB ASKERİ PERSONEL ALIMI

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan uzman erbaş, sözleşmeli er ve ara sınıf öğrenci alımı kapsamında toplam 12 binden fazla askeri personel alımı yapılıyor. Söz konusu ilanda başvuruların ne zaman sona ereceği de belirtilmedi. Aşağıdaki link üzerinden ilanların detaylarını görüntüleyebilirsiniz. 

Yorumlar (1)
Hakan 10 ay önce
Biseyden haberimiz olmuyo birde kpss sarti cikariyolar bu ilkokul mezunlarinin biseyden haberi yok olmuyo her zamanki gibi cavus ahbab iliskisi