En az lise mezunu KPSS şartsız Kızılay erkek kadın personel alımı ilanı yayınladı!

Kamu Personeli Seçme Sınavı ile bir çok kamu kurumu personel alımı yaparken Kızılay personel alım ilanlarında bu şartı aramadığını açıkladı. Kızılay tarafından Gaziantep'te görev yapacak Çağrı Merkezi Operatörü personel alımı yapacağını duyurdu. Kızılay tarafından yayınlanan KPSS şartsız personel alım ilanı detayları haberimizde...

En az lise mezunu KPSS şartsız Kızılay erkek kadın personel alımı ilanı yayınladı!

Türkiye'nin her köşesine yardım götüren ve özellikle ihtiyaç sahiplerine el uzan Türk Kızılayı kendi bünyesinde çalışacak personel alım ilanı yayınladı.

Kızılay tarafından resmi internet sitesinde yayınlanan Çağrı Merkezi Operatörü (CMO072019) adı ile yayınlanan personel alım ilanında adayların Gaziantep şehrinde görev yapacağı bildirildi.

Yayınlanan iş ilanında Kızılay, "Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere 'Çağrı Merkezi Operatörü' arayışımız bulunmaktadır." denildi.

Kızılayın personel alım ilanında adayların yapacağı görevler ise; Günlük çalışma öncesi hazırlık yapmak, Gelen çağrıları cevaplamak, Çağrı sonrası evrak ve raporlama işlemlerini yapmak, Çağrı merkezi bilgisayar uygulamalarını kullanmak, ve Günlük aranma raporlarını tutmak olduğu bildirildi.

 KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartları arasında, en az lise mezunu olan, İleri düzeyde Arapça bilen (Arapça mülakat gerçekleştirilecektir.), Tercihen ikinci dil olarak Kürtçe bilen adayların başvuracağı aktarıldı.

Ayrıca başvuru şartları şöyle sıralandı:

- Gelen çağrılara ilişkin talepleri doğru analiz edebilen,

- Çağrı merkezinde çalışma tecrübesi olan (tercih sebebidir),        

- Vardiya sisteminde çalışabilecek,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek,

- Telefonda etkili iletişim kurabilen,

- Ofis teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,

- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

- Gaziantep ilinde ikamet etme engeli bulunmayan.

KIZILAY ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRÜ PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)