Et ve Süt Kurumu En Az İlkokul Mezunu Personel Alıyor

Et ve Süt Kurumu yayımladığı ilanı ile en az ilkokul mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. İlanın detayları neler? Haberimizde...

Et ve Süt Kurumu En Az İlkokul Mezunu Personel Alıyor

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü bir ilanını yayımladı. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırmak üzere en az ilkokul mezunu personel alımı yapacağını duyurdu.

BAŞVURU DETAYLARI

Et ve Süt Kurumu personel alımında 15 kişilik istihdam yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda kamupersoneli.net olarak belirttiğimiz iş ilan numarası ile 25 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurularını yapacaklardır. Ayrıca personel alımında bazı pozisyonlarda KPSS'den 60 puan almak şartı da bulunuyor.

İSTENİLEN BELGELER

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylardan "Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir)" belgeleri istenmektedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYON DETAYLARI

KASAP

Et ve Süt Kurumu personel alım ilanı kapsamında 'Kasap' pozisyonu için en az ilkokul mezunu olmak şartı aranmaktadır. İşe alınacak Kasap Sakarya Et Kombinasında görevlendirilecektir. Kasap pozisyonu için başvuru yapacak olan adaylar İŞKUR iş ilan 00004005064 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen başvuru yapacaktır.

Ayrıca Denizli Et Kombinasında görevlendirilmek üzere 2 kasap alımı da yapılacaktır. Bu alım içinde en az ilkokul mezunu olmak şartı aranmaktadır ve adaylar iş ilan 00004005034 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen başvuru yapacaklardır.

SOĞUTMA SİSTEMİ OPERATÖRÜ

Sadece 1 kişi alım yapılacaktır. Bu alım için lise mezunu olmak, KPSS P94 puan türünden 60 puan almış olmak gerekmektedir. Ayrıca alınacak personel Denizli Et Kombinasında görevlendirilecektir. Adaylar İŞKUR iş ilan 00004004961 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen başvuru yapacaklardır.

Ayrıca Sakarya Et Kombinasında görevlendirilmek üzere 1 Soğutma Sistemi Operatörü daha alınacaktır. Şartlar yine aynı olacaktır ve adaylar iş ilan 00004004929 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen başvuru yapacaklardır. 

Erzurum Et Kombinasında görevlendirilmek üzere 1 Soğutma Sistemi Operatörü daha alınacaktır. Adaylardan istenen şartlar yine aynıdır ve adaylar iş ilan 00004004877 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen başvuru yapacaklardır.

ELEKTRİKÇİ

Erzurum Et Kombinasında görevlendirilmek üzere 1 elektrikçi personel alımı yapılacaktır. Adaylarda lise mezunu olmak ve KPSS P94 puan türünden 60 puan almış olmak şartları aranmaktadır. Adaylar iş ilan 00004004961 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen başvuru yapacaklardır. 

KURA ÇEKİMİ OLACAK

Alınacak personeller noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi ile belirlenecektir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. 

Kura çekimi 28 Eylül 2017 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında başvurulacak ilin Et Kombinası Hizmet Binası toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir. Adayların 25 Eylül 2017 tarihine kadar istenilen belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)