Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İşkur Üzerinden İş İlanı Yayımladı! En Az Lise Mezunu Adaylar Arasından İşçi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kamu iş ilanları ekranı üzerinden yayımlanan 15 Ağustos 2019 tarihli iş ilanı kapsamında Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesine işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruların 19 Ağustos 2019 tarihine kadar alınacağı ifade edilirken, başvuruda bulunacak adayların İŞKUR'a kayıtlı işsiz olması talep edilmektedir. Diğer yandan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İşkur Üzerinden İş İlanı Yayımladı! En Az Lise Mezunu Adaylar Arasından İşçi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) genel müdürlüğüne ait resmi web adresi üzerinden yayımlanan yeni iş ilanına göre Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğüne Soğutma Sistemleri Teknisyeni alımı yapılacağı duyuruldu.

İşçi alımı iş ilanına başvuru yapacak adayların vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmesi istenmektedir.

Diğer yandan başvuru yapacak adayların en az lise ya da lise dengi okullardan mezun olması talep edilmektedir.

Başvuru şartlarına haiz olmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Başvurular 19 Ağustos 2019 tarihine kadar İŞKUR üzerinden alınacaktır.

İLAN KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN

GENEL ŞARTLAR NELERDİR?

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü işçi alımı iş ilanında yer alan başvuru şartları şu şekildedir;

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2- Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile ispat etmek.(İşe alınacaklardan daha sonra istenecek)

3- İş gereği tehlikeli sınıfa tabi işlerde ve vardiyalı işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile ispat etmek.

4- Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek.

5- En az lise (ortaöğretim) mezunu olmak. (Lise mezunları için Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak, Önlisans mezunları için İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümü mezunu olmak)

6- Kura sonucunun yanı sıra mülakat tarihi, ve mülakatın yapılacağı yer Et ve Süt Kurumu web sitesinden bildirilecektir.

Yorumlar (0)