ETİ Maden İşletmeleri İşçi Alımı Yapıyor! (Yeni İlan)

Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yeni bir ilan yayımlandı ve ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere işçi alımı yapılacağı ifade edildi. İşte detaylar.

Kamu Personeli Alım İlanları 28.08.2018, 11:34 30.01.2019, 21:57
ETİ Maden İşletmeleri İşçi Alımı Yapıyor! (Yeni İlan)

Kamupersoneli.net olarak ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan işçi alım ilanını sizler için derledik.

Söz konusu yayımlanan ilanda adaylardan talep edilen şartlar ve diğer detayları paylaşıyoruz.

Yayımlanan ilanda ise

"Teşekkülümüz Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) eski hükümlü 1, Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) eski hükümlü 1 olmak üzere toplam 2 eski hükümlü daimi işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 27.08.2018 tarih ve 19968 sayılı yazımız ile işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 04.09.2018 tarihi itibarıyla yayımlanması istenilmiştir.

ŞARTLAR NELER?

Yayımlanan ilanda ise adaylardan talep edilen şartlar;

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir. "

Yorumlar (2)
mehmet cetın 1 yıl önce
ben ortokul mezunum ıc arıyorum
Murat tırık05395683471 12 ay önce
Turgut reis end meslek lisesi bölüm metal işleri