Eti Maden İşletmeleri ve TÜBİTAK 808 Memur Alımı Yapıyor !

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve TÜBİTAK'ta görevlendirilmek üzere 808 memur alımı yapılıyor. İşte detaylar...

Eti Maden İşletmeleri ve TÜBİTAK 808 Memur Alımı Yapıyor !

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve TÜBİTAK, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacağını duyurdu.

Kurumların personel alım ilanlarına başvuracak adayların, talep edilen bazı genel ve özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Kurumların personel alım ilanı detayları şöyle:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, askerlikten muaf veya askerliği tecilli olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, 657 sayılı DMK'nın 48.maddesinde yer alan şartları taşımak

Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:20
YORUM EKLE