Farklı Kadrolarda 9 Bin 650 Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından ilanlar yayımlandı. Buna göre toplamda 9 bin 650 personel alımı yapılıyor. İlanların detayları haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 27.07.2018, 21:11 31.01.2019, 02:00
Farklı Kadrolarda 9 Bin 650 Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilanlar yayımlandı. Yayımlanan bu ilanlara göre toplamda 9 bin 650 personel alımı yapılıyor. Söz konusu personel alım ilanlarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

Buna göre Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanların detayları ise şöyle:

7155 PERSONEL ALIMI

Buna göre 7155 Büro Memuru, Şoför ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu alımlar "Büro Memuru (Genel), Büro Memuru (İdari İşler), Şoför-Yük Taşıma, Şoför (Yolcu Taşıma), Kamyon Şoförü, Tır-Çekici Şoförü, Kamyonet Şoförü, Traktör Şoförü, Makam Şoförü, Taksi Şoförü, Servis Şoförü (Okul), Minibüs Şoförü Vidanjör Şoförü, Otobüs Kaptanı (Şoförü), Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Güvenlik Görevlisi (Silahlı)" kadroları için gerçekleştirilecektir.

TYP PERSONELİ ALIMI

Bunun yanı sıra İŞKUR kapsamında 2 Bin 370 TYP personeli alımı yapılacağı belirtildi. Yayımlanan ilanda Çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Park düzenlemeleri, Ağaçlandırma pozisyonlarında personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanda Ankara, Adana, Tokat ve İstanbul illeri için personel alımı yapılacağı ifade edildi.

VARDİYA AMİRİ VE DANIŞMA MEMURU ALIMI

Tüm bunların yanı sıra Vardiya Amiri ve Danışma Memuru alımı için de ilan yayımlandı. Buna göre 125 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak Vardiya Amiri (Genel) pozisyonu için 27, Vardiya Amiri - İmalat pozisyonu için 25 ve Danışma Memuru pozisyonu için 83 personel alımı yapılacaktır. 

Yorumlar (1)
Kandırmayın 1 yıl önce
9 binin hiçbirine başvuramiyoruz yok ikamet sarti bolum sarti