Farklı Kurumlara En Az Lise Mezunu 274 Personel Alımı Yapılıyor

Çeşitli kurumlar tarafından Devlet Personel Başkanlığı, İŞKUR ve kendi internet siteleri üzerinden ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanların detayları haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 24.08.2018, 10:13 30.01.2019, 22:15
Farklı Kurumlara En Az Lise Mezunu 274 Personel Alımı Yapılıyor

Çeşitli kurumlar kendi resmi web adresleri, Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilanlarını yayımladılar. İlanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz..

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI PERSONEL ALIMI

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından bir ilan yayımlandı ve 11 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 5 Ağustos 2018 tarihinde başladı ve adaylar başvurularını 7 Eylül 2018 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular www.jandarma.gov.tr ve www.jsga.edu.tr internet adresinden ulaşılabilecek Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. 

MERKEZ BANKASI PERSONEL ALIMI

Merkez Bankası tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre araştırmacı kadrosunda 9, yayımlanan diğer ilanda ise Uzman Yardımcısı kadrosu için 100 personel alımı yapılacaktır. İlana başvurular 30 Ağustos 2018 tarihinde başlayacak ve 10 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecektir.

HASTA KABUL PEROSNEL ALIMI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden hasta kabul personeli alımı yapılması için çeşitli ilanlar yayımlandı. Bu bağlamda 40 personel alımı yapılmaktadır. Bunun yanı sıra Hasta Danışmanı pozisyonu için 114 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Yorumlar (0)