Fibabanka banka memuru alımı yapıyor! 200 Personel alımı için başvuru detayları belli oldu

Fibabanka, en az ön lisans mezunu 200 banka memuru alımı yapıyor. Personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Fibabanka, banka memuru personel alımı için başvuru detayları ve aranan şartlar bu haberimizde...

Kamu Personeli Alım İlanları 15.03.2019, 09:30 15.03.2019, 02:37 probil
Fibabanka banka memuru alımı yapıyor! 200 Personel alımı için başvuru detayları belli oldu

Fibabanka kendi bünyesinde farklı departmanlarda çalıştırmak üzere 200 banka memuru personel alımı yapıyor! Personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. Başvuracak adayların en az 2 yıllık ön lisans mezunu olma şartı aranıyor. 

Fibabanka banka memuru alımı için aranan şartlar şöyle;

Banka memurluğu başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR' da ilana çıkan Fibabanka, 200 banka memuru personel alımı yapacaktır. Yayımlanan ilanlar dahilinde adayların başvuruları alınmaya başlamıştır. 200 banka memuru personel alım ilanıyla alakalı adaylarda aranan başvuru koşullarının ortak noktaları şöyledir; kamu haklarından mahrum olmamak, T.C vatandaşı olması, sağlık problemi bulunmamak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak ve güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş olmak, dış görünüşüne dikkat etmek, mesai saatlerine özen gösterecek olmak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsemiş olmak, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, bilgisayar kullanımını bilen ve MS-Office programlarını kullanabilen, müşteriyle ikili diyaloglar kurabilecek kişiler olması istenmektedir.

Başvurular nasıl yapılacak?

İŞKUR açık iş ilanları sayfasına giriş yapıldıktan sonra arama bölümüne Fibabanka yazılması yeterli olmaktadır. Yayımlanmış tüm ilanlar karşınıza çıkacaktır. İŞKUR il ve ilçe müdürlüğünden yapılacak başvurularda, mutlaka ilan numarasını not edilmesi gerekmektedir. 
Başvuru Şekli:
Fibabanka personel alımına başvuru yapacak adayların İŞKUR 'a kayıtlı olması gerekmektedir. İŞKUR 'dan başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.
1. Aşağıdaki linki kopyalayın ve yeni sekmede açın. https://esube.iskur.gov.tr
2. Açılan sayfada İş Arayan kısmından giriş yapın.
3. Giriş yaptıktan sonra İş İlanları kısmını tıklayın. 
4. İş İlanlarını tıkladıktan sonra İŞYERİ UNVANI yazan kısma FİBABANKA yazın ve ARA butonunu tıklayın.

Yorumlar (3)
Ben deniz 5 ay önce
Arama yapiyorum ama is ilanlari cikmiyor
Sin 4 ay önce
Iş ilânı yok
belma 4 ay önce
ilan cıkmıyo