21 Ekim 2019 Pazartesi 12:21
Gazi Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Gazi Üniversitesi Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda Gazi Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 5 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. İlana ilişkin alımlar İŞKUR aracılığı ile yapılacak ve başvuru şartlarını taşıyan herkes başvuru yapabilecek.

KADRO DAĞILIMI

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 2 Sıhhi tesisatçı, 1 Soğutma Isıtma sistemleri Bakım Onarımcısı, 1 Mobilya Döşeme İşçisi, 1 Aşçı Dekorasyoncu ve 21 Hastane Hizmetlisi alımı yapılacağı ifade edildi.

ARANAN ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adaylarda Gazi Üniversitesi tarafından bazı şartlar aranmaktadır. Adayların başvuru yapabilmeleri için aşağıdaki şartları sağlamaları gerekmektedir:

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.

Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak.

Her aday, Türkiye İş Kurumu'nda (İŞKUR) yayımlanan listede bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

Adayların Türkiye iş Kurumu'nda (İŞKUR) ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaması gerekmektedir.

İşe alınacak işçilerin deneme süresi en çok iki ay olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi feshedilecektir.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan - sınav sürecinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana başvurular bugün itibari ile başladı ve 25 Ekim'e kadar devam edecektir. Başvurular İŞKUR aracılığı ile yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar, https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden giriş yaparak İŞYERİ ÜNVANI kısmında GAZİ ÜNİVERSİTESİ yazarak çıkan ilanlardan detaylara ulaşablirler.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.