04 Temmuz 2018 Çarşamba 15:19
Gıda Bakanlığı En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapıyor (Yeni İlan Yayımlandı)
Kamu Personeli

Gıda Bakanlığı yeni bir ilan daha yayımladı.

Yayımlanan ilanda ise;

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Yalova İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde “Sözleşmeli” olarak istihdam edilmek üzere aşağıda pozisyon sayıları ve başvuru şartları belirtilen toplam 1 (bir) adet sözleşmeli personel alınacaktır" ifadeleri yer aldı.

KADRO DETAYI

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilanda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ise;

"Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

 Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Askerlik durumu itibarıyla;

Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak, 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, bentlerinde belirtilen şartları taşımak.

Yapılacak inceleme sonunda başvurulan pozisyona uygun olmalarına engel bir durumu bulunmamak.

Sınav tarihi itibarıyla 40 yaşını doldurmamış olmak" olarak ifade edildi.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylara yönelik olarak yayımlanan detaylarda ise;

"Adaylar müracaatlarını, Yalova İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğüne istenilen belgelerin ekli olduğu dilekçeleri ile beraber, Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili gazete ilanının yayımlanmasına müteakip 16 Temmuz 2018 tarihinden 31 Temmuz 2018 tarihi mesai bitimine kadar Yalova İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü-Süleymanbey Mah. Cengiz Koçal Cad. No:55 Merkez/YALOVA adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. " ifadeleri yer aldı.

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 01.02.2019 00:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.