Güncel memur alımı yapan kurumlar listesi!.. Memur alan kamu kuruluşların ilanları

Devlet Kamu kurumları tarafından binlerce memur alımı yapılacak!... İstihdamda mücadele kapsamında bir çok kamu kurum tarafından memur alım ilanları yayımlandı. Adalet Bakanlığından, Milli Eğitim Bakanlığına, DSİ'den EGM'ye onlarca kamu kuruluşları, sözleşmeli memur alımı yapıyor. Alınacak memur alımı ile ilgili yapılan iş başvurusu şartlarında KPSS şartı taban puanı belirleyende var, KPSS şartı aramayan Kamu Kurumuda var. Güncel Kamu kurum listesi olarak yayımladığımız bu haberde, en güncel, memur alımı yapan o kamu kurumlarının listesi var. İŞTE sizler için hazırladığımız Memur alımı yapan o kurumların listesi...

Kamu Personeli Alım İlanları 21.04.2019, 21:20 21.04.2019, 21:26 probil
Güncel memur alımı yapan kurumlar listesi!.. Memur alan kamu kuruluşların ilanları

Devlet Kamu kurumları tarafından Sözleşmeli Personel İstihdamı kapsamında 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıylayürürlüğe giren “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”a göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi uyarınca binlerce memur alımı yapılmaktadır. 

Adalet Bakanlığından, Milli Eğitim Bakanlığına, DSİ'den EGM'ye onlarca kamu kuruluşları !... İstihdamda mücadele kapsamında memur alımı başvuru ilanı yayımladı. Bu haberde sizler için en güncel memur alımı yapan o kamu kurumlarının listesini hazırladık. İŞTE sizler için hazırladığımız Memur alımı yapan o kurumların listesi...

Memur alımı ilanları aşağıda belirtilmiştir. İstenilen ilan başvuru detalarına ve memur alımı başvuru şartlarına ulaşabilmek için istenilen ilan linkine tıklayınız. 

1 - Kamuya En Az Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapılıyor !

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

2 - 2019 Akademik Personel Alımı! Çukurova Üniversitesi 43 Öğretim Görevlisi Alımı Başvurusu Başladı..

Çukurova Üniversitesi 2019 öğretim görevlisi alımı ilamı yayımlandı. Üniversite Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilama göre, üniversite kendi bünyesine almak üzere toplamda 43 öğretim görevlisi alımı yapılacağını duyurdu. Yapılacak akademik personel alımı ile ilgili başvurular başladı. Personel alımı başvuruları 19 Nisan 2019'da son ermektedir. Peki Akademik personel alımı başvuru şartları nelerdir? Kimler başvuruda bulunabilir?..

3 - 2019 Memur Alımı! Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 71 Personel Alımı Yapacak!.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, 2019 yılı memur alımı ilamı yayınladı. Üniversitenin yaptığı memur alımı ile ilgili olarak, kendi bünyelerinde görevlendirilmek üzere 71 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımı ile ilgili yapılan duyuruda, alınacak personellerin hastanede görevli olarak çalışacağı belirtildi. Peki Sivas Üniversitesi memur alımı başvuru şartları nelerdir. Memur personel alımı ne zaman başlayacak? ayrıntılar haberimizin içeriğinde yer almaktadır.

4 - 2019 Nisan ayı memur alımı ilanı! TÜBİTAK, Lisans mezunu 4 personel alımı yapacak!..

TÜBİTAK 2019 Nisan ayı için KPDS şartlı memur alımı için yeni ilam yayımladı. Yapılan resmi ilana göre; Kocaeli / Gebze'de görevlendirmek üzere 4 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Memur alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar ile ilgili genel başvuru şartları belirlendi. TÜBİTAK 2019 Nisan ayı memur alımı başvuruları başlamış olup son başvuru tarihi 22 Nisan 2019'da sona ermektedir.

5 - TÜBİTAK İş İlanları! 46 Memur Alımı ve Personel Alımı İçin Yeni İş ilanları Yayınlandı!

TÜBİTAK toplamda 46 memur alımı ve personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı! TÜBİTAK, Ankara ve Kocaeli Gebze'de görevlendirmek üzere farklı iş ilanları yayınladı. Yayınlanan iş ilanları kapsamında 46 memur alımı ve personel alımı yapacağını duyuran TÜBİTAK, başvuru şartları hakkında detayları açıkladı. Memur alımı ve personel alımı ile ilgili yayınlanan resmi ilan haber içeriğimizde açıklanmıştır.

6 - Atatürk Üniversitesi İlkokul Mezunu 50 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilan yayımlayan Atatürk Üniversitesi 50 işçi alımı yapacağını açıkladı. Peki Atatürk Üniversitesi personel alımı şartları neler?

7 - Marmara Üniversitesi Akademik Personel alımı ilanı! 114 öğretim üyesi alımı yapılacaktır

Marmara Üniversitesi Reektörlüğü tarafından personel alımı için yeni ilam yayınladı. Maramara Üniversitesi toplamda 114 akademik personel alımı yapacaktır. Üniversitenin yayımladığı Personel alımı ilanına göre, Adalet Meslek Yüksekokulu, Atatürk Eğitim Fakültesi, Avrupa Araştırmaları Enstitüsü, Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu, Eczacılık Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi, İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Ortadoğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Teknoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu 'na aşağıda belirtilen Bölüm, Anabilim Dalı ve Programlarına 2547 sayılı Kanunun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca, Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlerini sağlamış olmak koşuluyla Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi alınacağı belirtildi. Öğretim üyesi son başvuru tarihi 19 Nisan 2019'dur.

8 - Yozgat Bozok Üniversitesi 26 akademik personel alımı başvuru ilanı!..

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 26 akademik personel alımı için yeni ilam yayımladı. Yeni yapılan iş ilanına göre, 5 Prf, 15 Doktor Öğretim Görevlisi ve 6 Doçent olmak üzere 26 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Akademik personel alımı son başvuru tarihi 21 Nisan 2019'dur. İşte personel alımı ilan detayları ve başvuru şartları..

9 - Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi akademik personel alımı ilanı yayınladı!..

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 15 akademik personel alımı için yeni ilam yayımladı. Yeni yapılan iş ilanına göre, 7 Doktor Öğretim Görevlisi ve 9 Doçent olmak üzere 15 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Akademik personel alımı son başvuru tarihi 22 Nisan 2019'dur. İşte personel alımı ilan detayları ve başvuru şartları..

2019 THY personel alımı başvuru ilanı yayımlandı!

Türk Hava Yolları (THY) tarafından 8 bin personel alımı yapılacaktır. THY 2019'da alınması planlanan 8 bin personel alımı için iş ilanı yayımladı. THY'nin pilot ilanlarına başvurular devam ederken, bu yıl 1600 de kabin görevlisi alması bekleniyor. Bunun yanı sıra THY, üniversitelerin lisans, son sınıf, yeni mezun veya yüksek lisans öğrencileri için de resmi web sitesinden işe alım ilanı yayınladı..

MEB 20 Bin Öğretmen Atamasında Branşlar Belli Oldu- 20 Bin Öğretmen Ataması Branş Dağılımı Listesi- Öğretmen Ataması Branşları 2019

"Milli Eğitim Bakanlığının örgün ve yaygın olarak eğitim veren kurumlarında yer alan öğretmen ihtiyaçlarının giderilmesi kapsamında sözleşmeli öğretmen alımı yapılacaktır"  denildi.

>>>DAHA FAZLA İLANA ULAŞABİLMEK İÇİN LÜTFEN BU LİNKE TIKLAYINIZ>>>

Yorumlar (0)