Halkbank 2017 Yılında Personel Alımı Yapacak Mı?

Halkbank 2017 yılının ilk çeyreğinin sonuna kadar 1000 personel alımını tamamlayacağını açıklamıştı. Adaylar tarafından Halkbank'ın 1000 personel alım ilanı merakla bekleniyor.

Kamu Personeli Alım İlanları 19.02.2017, 08:56 19.02.2017, 09:14
Halkbank 2017 Yılında Personel Alımı Yapacak Mı?

Halkbank 2017 yılının ilk çeyreğinin sonuna kadar  1000 personel alımını tamamlayacağını açıklamıştı. Halkbank tarafından yapılan açıklamada şu pozisyonlarda personel alımı yapılacağı belirtildi;

Müfettiş yardımcılığı, iç kontrolör yardımcılığı, uzman yardımcılığı, BT uzman yardımcılığı ve servis görevlisi.

Daha önce 2016 yılının kasım ayında düzenlenen işe giriş sınavlarından hemen sonra mülakatlarda başarılı olan 500 uzman yardımcısının işbaşı yaptığı Halkbank'ta, diğer pozisyonlar için de sınavda başarılı olanlar ilk çeyrek sonuna kadar görevlerine başlayacakları ifade edildi.

Yapılan açıklamalarda görüşlerine yer verilen Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu'nun küresel faktörlerin etkisini en aza indirilerek ve ekonomide güven ortamının yeniden sağlanabilmesi için bankacılık sektörüne büyük görevler düştüğünü belirtti.

Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu bankacılık sektörü hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Halkbank Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu "Liyakat ilkesi çerçevesinde belirli aşamalardan geçen adaylarımızla genel müdür yardımcılarımız bizzat görüşüyor. Bu sayede gençlerimiz bizleri tanıma fırsatı buluyor ve bankamızın kapısından içeri girdikleri ilk andan itibaren buradaki sıcaklığı ve samimiyeti birebir yaşıyor. Aramıza yeni yeteneklerin katılmasından çok mutluyuz. Türkiye'deki istihdamın yaklaşık yüzde 75'ini karşılayan KOBİ'lerin en büyük destekçisi olarak, reel sektöre örnek olmayı amaçlıyoruz." dedi.

2017 YILINDA HALKBANK PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLAYACAK MI?

Birçok banka 2017 yılında personel alımı yapacağını duyurdu. Ancak 2017 yılı Şubat ayının ortasına kadar Halkbank personel alım ilanı yayımlamadı. Halkbank bünyesinde iş imkanı arayan adaylar Halkbank'ın 2017 yılında personel alımı yapmasını talep ediyorlar. 

Sizlerde Halkbank'ın personel alım ilanı yayımlaması için görüşlerinizi belirtmek istiyorsanız sayfanın alt kısmından yorum yapabilirsiniz. 

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (2)
enver ozdemir 3 yıl önce
Kpss de 85 puan, bankanin kendi yaptigi imyihanda 68.8 alan bir aday, 52 puanla ise girenler olurken mulakatta elenip uzman yardimsi olamazsa, hatta gise gorevlisinolarak bile ise alinmazsa ne dusunurdunuz.Yazili sinavlati basaran birisi mulakatta neden kaybeder.Mulakat yazili olmadigi icin itiraz da mumkun dehil.Mulakatlardan koyu kokular geliuor, lutfen her turlu yazili sinav yapildin ama mulakat kalditildin.
Gulbahar 3 yıl önce
Bende girmek istiyorum nasil