Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Diğer Kurumlara 675 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde personel alımı yapılıyor. Buna göre Hazine ve Maliye Bakanlığı ile diğer kurumlara toplam 675 kamu personeli alımı yapılıyor. Söz konusu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Diğer Kurumlara 675 Kamu Personeli Alımı Yapılıyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile diğer kamu kurumlarına en az ilkokul mezunu KPSS şartı aranmaksızın 675 kamu personeli alımı yapıldığı ifade edildi.

İLANLARIN DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında Defterdarlık, Valilik, Kaymakamlık ve Belediye Başkanlıkları kapsamında kamu personeli alımı yapılmaktadır.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlar kapsamında başvurular devam ediyor. Ayrıca ilanalara başvuru yapacak olan adaylar 16 Mart'a kadar işlemlerini tamamlayabilirler.

ŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet adresinden aşağıda verilen numaralar ile başvurular yapılabilir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlara başvuru yapacak olan adaylar başvurularını İŞKUR'un online sitesi üzerinden yapacakları takdirde İŞKUR'un resmi web adresi züerinden TYP iş ilanları bölümüne girmeleri gerekmektredir. Adaylar açılan sayfada yukarıda belirtilen kurum isimlerini arama bölümüne yazarak ilanları sorgulayabilirler. 

Yorumlar (2)
M 5 ay önce
Oğluma isarlyorum engeli başvuru yapa bilir mi nasıl görene biliriz
Ali 5 ay önce
Is ariyorum