banner731

İBB en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağını duyurdu! Başvuru şartları neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İBB kariyer üzerinden en az ilköğretim mezunu şartıyla personel alımı yapılacağı açıklandı. Açıklanan personel alım ilanında adaylarda aranan şartların yanı sıra adayların gerçekleştireceği görevler de sıralandı.

İBB en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağını duyurdu! Başvuru şartları neler?

İBB Kariyer sayfası açılmasının ardından vatandaşlar merakla yayınlanacak personel alım ilanlarını bekliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından personel gereksinimi duyulmasının ardından İBB kariyer üzerinden personel alım ilanı yayınlanıyor.

İBB PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

İBB kariyerde yayınlanan en son personel alım ilanında kuaför alımı yapılacağı duyuruldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapacak kuaför olarak çalışan adaylarda aranan şartlar arasında; Kuaförlük belgesine sahip ve deneyimli, Tercihen B Sınıfı ehliyete sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Avrupa Yakası için; Beyoğlu ve çevre ilçelerinde ikamet eden, Anadolu Yakası için; Kadıköy ve çevre ilçelerinde ikamet etmeleri yer aldı.

İBB PERSONEL ALIM İLANI GÖREV TANIMI

İBB’de görev yapacak olan adayların engelli bireylerin, kuaförlük hizmeti ihtiyaçları doğrultusunda, kişisel bakımı ile ilgili olan tüm işleri eksiksiz ve hijyen kuralları içinde yerine getirmek olduğu açıklandı.

İBB KUAFÖR PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)