İçişleri Bakanlığı ve EGM'ye Sözleşmeli Personel Alınıyor !

İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından birer ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanların detaylarını ise okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Kamu Personeli Alım İlanları 16.09.2018, 11:46 30.01.2019, 19:49 Batuhan
İçişleri Bakanlığı ve EGM'ye Sözleşmeli Personel Alınıyor !

İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile birer ilan yayımlandı. 

İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

İçişleri Bakanlığı tarafından Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilanlar kapsamında toplam 72 personel alınıyor. İlanlara başvuralar 1 Ekim'de başlayacak ve 9 Ekim'e kadar devam edecektir.

EGM PERSONEL ALIMI 

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda ise 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 4/B maddesine göre Sözleşmeli Pilot unvanında (657 sayılı DMK/4-B md.) Havacılık Dairesi Başkanlığına 3 (üç) Uçak Pilotunun alınacağı vurgulandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana başvuralar 25 Eylül'de başlayacak ve 2 Ekim'e kadar devam edecektir.

Yorumlar (0)